Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Narady prezydenckie w 2022 roku

Narada nr 20 z dnia 10 sierpnia 2022

NARADA nr 20_2022
z dnia 10 sierpnia 2022 r.

Stanowiska Prezydenta Miasta:

1. Stanowisko w sprawie przyjęcia informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Szczecińskiego Centrum Zdrowia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szczecinie za pierwsze półrocze 2022 r.
wnosi / prezentuje: P. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: Prezydent Miasta przyjmuje informację o przebiegu wykonania planu finansowego za pierwsze półrocze 2022 r. sporządzonego przez SCZ SPZOZ w Szczecinie.

2. Stanowisko w sprawie przyjęcia informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ośrodka Terapii Uzależnień od Alkoholu w Szczecinie przy ul. Ostrowskiej 7 za pierwsze półrocze 2022 r.
wnosi / prezentuje: P. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: Prezydent Miasta Prezydent Miasta przyjmuje informację o przebiegu wykonania planu finansowego za pierwsze półrocze 2022 r. sporządzonego przez SPZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień od Alkoholu w Szczecinie.

3. Stanowisko w sprawie projektu zarządzenia w sprawie cennika korzystania z obiektów sportowych.
wnosi / prezentuje: p. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: przekazano do dalszej analizy.

4. Stanowisko w sprawie podjęcia decyzji dotyczącej modernizacji Centrum Żeglarskiego – rozbudowy pomostów pływających.
wnosi / prezentuje: P. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: Prezydent Miasta nie wyraża zgody na modernizację Centrum Żeglarskiego – rozbudowę pomostów pływających.

5. Stanowisko w sprawie zmian w projekcie inwestycji „Przebudowa basenu i hali widowiskowo-sportowej w Kompleksie Sportowym SDS przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie”.
wnosi / prezentuje: p. M. Przepiera, Zastępca PM

decyzja: Prezydent Miasta wyraził zgodę.

Poszerzenie:

1. Stanowisko w sprawie regulacji wynagrodzeń pracowników niepedagogicznych w oświacie.
wnosi / prezentuje: p. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: przekazano do dalszej analizy.

2. Stanowisko w sprawie powołania Zespołu do realizacji programu UNICEF – działania humanitarne, reagowania na sytuacje związane z kryzysem uchodźczym na lata 2022 i 2023 w celu uzyskania środków na wsparcie i wzmocnienie Miasta Szczecin w reagowaniu na kryzys ukraiński i sytuacje związane z uchodźcami.
wnosi / prezentuje: p. L. Rogaś, Zastępca PM

decyzja: Prezydent Miasta wyraził zgodę na powołanie Zespołu do realizacji programu UNICEF w celu uzyskania środków na wsparcie i wzmocnienie Miasta Szczecin w reagowaniu na kryzys ukraiński i sytuacje związane z uchodźcami – finansowanego ze środków UNICEF.
 


udostępnił: Biuro Prezydenta Miasta , wytworzono: 2022/08/12, odpowiedzialny/a: Anna Janicka, wprowadził/a: Anna Janicka, dnia: 2022/08/12 15:15:35
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Anna Janicka 2022/08/12 15:15:35 nowa pozycja