Zapisz się do newlettera Budżetu Obywatelskiego
Zapisz się do newlettera konsultacji społecznych

Wieloletnie kierunki inwestycyjne dla Miasta Szczecin po roku 2020

baner

Szczecin rozwija się dynamicznie. Aby możliwie najlepiej zarządzać zmianami zachodzącymi w Mieście oraz w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie za sobą możliwość finansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej w przyszłości, chcielibyśmy zasięgnąć Twojej opinii. Ruszamy już od środy 16. maja i będziemy czekać na Twój głos do 30. września.

Co dla Ciebie jest ważne? Na co warto postawić myśląc o Szczecinie przyszłości?

Czy powinniśmy być miastem stawiającym na przeciwdziałanie zmianom klimatu? Dbając przy tym o rozwój nowoczesnej infrastruktury transportowej i zwiększanie zielonych stref?

Czy koncentrować się na zwiększaniu zatrudnienia?

Czy równie ważne są dla nas tematy poprawienia zarządzania strefą euro, problemy migracyjne czy może wzmacnianie bezpieczeństwa i współpracy wojskowej? 

Każde z postawionych pytań będzie miało w ramach aktualnych konsultacji odbicie w proponowanych przez nas, konkretnych projektach. Oczywiście liczymy również na Waszą pomysłowość! Liczymy, że poznamy Wasze pomysły na to, jak miasto uczynić bardziej nowoczesnym, zrównoważonym, przedsiębiorczym i bezpiecznym.


Wszystkie propozycje prezentujemy do 30. września 2018 r., na specjalnie przygotowywanym portalu konsultacyjnym. Za jego pośrednictwem będzie można również przesyłać własne pomysły na działania zwiększające potencjał miasta. 

Zapraszamy do zostawienia opinii: www.kierunkiprzyszlosci.szczecin.eu  

Konsultacje zakończone. Raport do pobrania znajduje się TUTAJ


W ramach konsultacji spotkamy się również z Wami osobiście w czasie miejskich wydarzeń. Nasze konsultacyjne stoisko znajdziecie na:


- Wilelkim Pikniku Pasji pod Platanami, Jasne Błonia, Stefa Miejska, 27. maja 2018;
- Dniach Morza, Wały Chrobrego, Stefa Miejska, 8-10. czerwca 2018;
- Urodzinach Szczecina, ulica 5. Lipca, 7. lipca 2018;
- Zakończeniu Sezonu w Miejskiej Strefie Letniej, Łasztownia, 15-16 września 2018.


Stoiska konsultacyjne zastaniecie również w centrach handlowych. Szczegóły już niebawem!

Masz pytanie? Pisz: projektyunijne@um.szczecin.pl

Liczymy na Waszą kreatywność! I dobrą energię współpracy.

Pozdrawiamy,

Zespół konsultacji społecznych Kierunki przyszłości.
 


Konsultacje społeczne prowadzone są na podstawie ZARZĄDZENIA NR 186/18 PREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 27 kwietnia 2018 r.
w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących wieloletnich kierunków inwestycyjnych dla Miasta Szczecin po roku 2020

 


Lista załączników:

Informacja o wytworzeniu danych   Poprzednie wersje danych

© Urząd Miasta Szczecin. Serwis bip.um.szczecin.pl/konsultacje jest integralną częścią Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin. Kontakt: bdo@um.szczecin.pl