Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze5454564
3Interpelacje i zapytania radnych5315622
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4633802
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4007629
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103058347
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142951265
9Uchwały Rady Miasta2679300
10Nabór na stanowiska2539474
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2145779
13Mała dotacja do 10 tys. zł1852775
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1727389
15Strona główna1718960
16Informacje o wyniku naboru do Urzędu1711473
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1699007
18Informacje o wyniku naboru1609039
19Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1569643
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1526860
21Sesje Rady Miasta1470849
22Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1433945
23Urząd Miasta Szczecin1422949
24Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
25Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121394538
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1218097
28Ogłoszenia konkursów ofert1143922
29Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1097514
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1056853
32Wyjaśnienia treści SIWZ1010333
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji996990
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018927625
35Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.911967
37Biuro Obsługi Interesantów906924
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin859697
39Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta852624
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.840321
41Rada Miasta Szczecin816969
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.787857
43Plany i raporty770689
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.752398
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.739858
46Wydział Oświaty739060
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.730954
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.727715
49Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego714291
50Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin713544