Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Ustawienia cookies

Korzystamy z plików cookies, instalowanych na Twoim urządzeniu w celu realizacji pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych analitycznych. Więcej dowiesz się z polityki prywatności oraz RODO.

Te pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania serwisu, dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie, co może zakłócić prawidłowe działanie serwisu.

Te pliki cookies mają na celu uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat ruchu na stronie. Zbieranie danych odbywa się anonimowo.

logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze6337103
2Interpelacje i zapytania radnych6226801
3Strona główna6170337
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4723957
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4171099
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103277863
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20143172547
9Uchwały Rady Miasta2755396
10Nabór na stanowiska2609783
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2202717
13Strona główna2086923
14Mała dotacja do 10 tys. zł1989318
15Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1956448
16Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1854656
17Sesje Rady Miasta1845664
18Informacje o wyniku naboru do Urzędu1789432
19Informacje o wyniku naboru1697160
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1577906
21Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1571047
22Urząd Miasta Szczecin1474647
23Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1460407
24Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121428772
25Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1219787
28Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20181202833
29Ogłoszenia konkursów ofert1189711
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1121010
31Wyjaśnienia treści SIWZ1110334
32Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji1093310
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1091867
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.965658
36Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta944018
37Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin940148
38Biuro Obsługi Interesantów920688
39Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.914684
41Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.867548
42Rada Miasta Szczecin858440
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.820474
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.795948
45Plany i raporty788675
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.781236
47Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin775433
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.774954
49Wydział Oświaty769194
50Archiwum konkursowe759337