Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania

Wydział merytoryczny:
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
Odpowiadający:
Zastępca Prezydenta Beniamin Chochulski
Data odpowiedzi:
2010/10/07
Czy odpowiedź udzielona w terminie:
Nie

Odpowiadając na zapytanie z dnia 27.09.201 Or. w sprawie mieszkańców kamienicy przy ul. Malczewskiego 34 uprzejmie informuję, że w budynku nadal zamieszkują dwie rodziny.
Na podstawie informacji uzyskanych z Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych cały czas kontynuowane są rozmowy w celu osiągnięcia porozumienia co do warunków rozwiązania tytułu prawnego przez najemców z budynku położonego przy ul. Malczewskiego 34.
Pan A.  do tej pory miał przedstawionych 11 ofert lokali zamiennych, Pani J. - 7 ofert. Żadna z dotychczas przedstawianych ofert lokali zamiennych nie uzyskały akceptacji mieszkańców.
Aktualnie w budynku przy ul. Malczewskiego 34 wykonywane są bieżące naprawy niezbędne do zabezpieczenia nieruchomości, umożliwiające normalne funkcjonowanie pozostałym w budynku najemcom.
Ponadto w budynku frontu i dwóch oficyn wykonano inwentaryzację budowlaną. Na jej podstawie zostały przygotowane założenia projektowo-techniczne poszczególnych branż (ogólnobudowlana, elektryczna, sanitarna), określające wymogi, które będą umieszczone we wniosku na przetarg, na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu kapitalnego tego budynku. Dokumentacja ta zostanie wykonana w przyszłym roku.


Interpelacja: Dot. rozwiazania problemu mieszkańców kamienicy przy ul. Malczewskiego
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2010/10/07, odpowiedzialny/a: Katarzyna Stachowicz- Dąbrowska, wprowadził/a: Katarzyna Stachowicz, dnia: 2010/10/07 10:00:20
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Katarzyna Stachowicz 2010/10/07 10:00:20 modyfikacja wartości
Katarzyna Stachowicz 2010/10/07 09:57:16 nowa pozycja