Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecin III Kadencji

Przewodniczący Rady

Dominik Górski

Wiceprzewodniczący Rady

W dniu 31.05.1999. podczas drugiej części IX sesji Rady Miasta Szczecina radni odwołali dotychczasowego przewodniczącego - Janusza Chudzyńskiego oraz dotychczasowego wiceprzewodniczącego - Krzysztofa Turbaczewskiego.

W dniu 08.06.1999. podczas trzeciej części IX sesji Rady Miasta Szczecina, dokonano wyboru nowego Przewodniczącego. Został nim radny Unii Wolności - Dominik Górski.
Ponadto dokonano wyboru nowych wiceprzewodniczących: Arkadiusza Litwińskiego oraz Grzegorza Durskiego.

W dniu 25.01.2000,. podczas XX sesji Rady Miasta Henryka Jerzyka wybrano wiceprzewodniczącym, w miejsce Grzegorza Durskiego.

W dniu 21.01.2002, podczas XLVIII sesji Rady Miasta z funkcji wiceprzewodniczącego odwołano Arkadiusza Litwińskiego.

udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2020/11/25, odpowiedzialny/a: dyrektor Biura, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2020/11/25 14:10:17
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2020/11/25 14:10:17 nowa pozycja