Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 68641049

Aktualna strona: 33510

Wydrukowano: 0

Obwodowe komisje wyborcze

1. Składy Obwodowych Komisji Wyborczych


Pierwsze posiedzenie Komisji w dniu 11 października 2018 r. o godz. 15.30

Obowiązkowe szkolenie członków obwodowych komisji wyborczych odbędzie się na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, przy ul. Słowackiego 17

Numer Obwodu Komisja siedziba OKW siedziba Nazwisko Imię Komitet termin szkolenia UWAGI
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 TRUSZKOWSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 KOŁAKOWSKA SANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 CYMERMAN JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 SZCZYPKOWSKI NORBERT KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 BARTOŁD ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 CZECHOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 DOBROWOLSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 SZCZYGIELSKA MIRELLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 STOLARSKA EDYTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 SKARBIESZ GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 GADACZ JAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 KWIECIEŃ-ZWIERZYŃSKA MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 SZMURŁO BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a KOZAKOWSKI JANUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 12.10.2018
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a DZIKOWSKA ALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a SMYK ZOFIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a SZCZYPKOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a GADACZ MAREK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a MATUSIAK DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a WĘGIELSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a TOPORKIEWICZ WANDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a PROŚCIAK MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a DZIKOWSKI STANISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a KOZAKOWSKA JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 12.10.2018
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a ROMANIUK ALEKSANDER KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a SZCZYPKOWSKA JULIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a APOSTOLUK BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a JAKUBOWSKI MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a TOBOŁA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 18.10.2018 r.
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a FIEDCZAK BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 KAŹMIERCZYK MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 SOSNOWSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 CIMOCHOWSKI WALDEMAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 ZIELONKA RENATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 PRUSIŃSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 MASEWICZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 BRZUSZKIEWICZ PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 KARUT ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 KUSTRA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 MALICKI MAREK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 SOSNOWSKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 JÓZEFOWICZ EWELINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 SOCHA EWELINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 KNOBEL AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 MICHALIK MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 OLEKSICKA PATRYCJA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 TRZYBIŃSKA ŻANETA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 MICHTA JOANNA      
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 RAKOCZY SANDRA      
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 RYCKO JOLANTA      
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 MISIEWICZ MARIA      
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 BAŃCARZ CEZARY KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 GORDON JAROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 WESOŁOWSKI PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 MAKOWIECKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 STANOWSKI WALDEMAR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 GRZYMKOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 KĄKOLEWSKA ZUZANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 KĄKOLEWSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 DUDKO ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 BIAŁCZYK KUBA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 RAKOCZY JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 SOCHA BARTOSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 KAŁUŻA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 BARANOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 JAROCKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 BIELECKA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 WORONIAK ANDRZEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 BRYGMAN MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 DROZDOWSKA MILENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 HORNIAK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 NAKONIECZNA NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 ŁUKASIK ANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 KUCHAREK EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 LASKOWSKA KARINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 PIOTROWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 BRYGMAN WALDEMAR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 DOBEK DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 DOMAŃSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 PERZYŃSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 WIŚNIEWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 SUPERLAK LIDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 BRAMBOR AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 SMYK ANDRZEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 KWAK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 KIRCHOF JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 TOBOŁA ZOFIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 BRAMBOR PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 KOŁODZIEJSKI PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 KRAWIEC CELINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 JUDZIŃSKA-KŁODAWSKA AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 DUDZIŃSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 ORLEWICZ WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 MATYJA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 RAFALSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 PUZIO KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 WYSOCKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 CICHOŃSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 CHRONCHOL DARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 SZYMBORSKA HALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 MROŻEK RYSZARD   13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 SZELIGA OSKAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 PUZIO FILIP KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 RYDER KAROLINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 WYSOCKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 KŁODAWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 KOPROWICZ BOŻENA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 ZAPŁACKA HALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 BOROWIAK MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 GAWROŃSKA EDYTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 DMITRZAK KAMIL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 ZIĘBA STANISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 OŁOWIECKA BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 SAWICKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 KANIASTY ZDZISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 STACHOWICZ MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 MILA ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 KALBARCZYK HENRYK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 ZNANIEC KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 GÓRSKI SŁAWOMIR KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 LISOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
16 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 RACHOŃ-WÓJCIK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 ŚWIERCZEK KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 STOCKA-OWCZAREK IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 NOZDRZYKOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 ZAKRZEWSKI KRYSTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 SIUTKOWSKA KAMILA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 KIEDEL MARZENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 BARTNICZUK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
17 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 WĄSOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 POKORA LILIANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 PUZIO WIOLETTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 ROJEK MICHAŁ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 APOSTOLUK EUGENIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 CHODYNIECKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 SIUTKOWSKI DANIEL KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 OSTROWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 JOCZ WERONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
18 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 STAŃCZYK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 POMIANOWSKA GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 ZAWADZKA ALICJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 KOWALCZYK WERONIKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 STARK URSZULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 HUDEREWICZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 GORDON JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
19 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 LEWANDOWSKI JERZY KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 SEMPERSKA MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 KAROLAK MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 ROGUSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 BŁASZCZYK WERONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 GÓRSKI SZYMON KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 KUBIAK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
20 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 WACIŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c KOZIARSKA SYLWIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c KWAK KACPER KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c KŁODAWSKA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c GÓRSKI KAROL KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c SUCHANEK EDWARD KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
21 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c ZIELASKOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 MAZUR JULIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 WASILEWSKA ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 ZAJĄCZKOWSKA MARTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 FAL JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 SUŁKOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
22 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 WACIŃSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KLIMASZEWSKI WOJCIECH KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 BUDNICKA AMELIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 ŻMUDA SZYMON KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 FAL JANINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KORDALSKA NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KORDALSKA WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
23 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 DUTKIEWICZ EWELINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 BIELAWSKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 LINKE GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KALISZEWSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KUBACKA NATALIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 ROSZKOWSKI ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 12.00 w sali nr 14  
24 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 ROZMANOWSKA GRAŻYNA      
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 CZARKOWSKA MARIOLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 KRAWIEC AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 KALISZEWSKA IRENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 SZYNKIEWICZ BOLESŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 CZERSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 MAKULSKA-KAPUŚCIŃSKA MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
25 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 NOWOWIEJSKA-WOJCIECHOWSKA MARZENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 MAŚLANKIEWICZ TOMASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 JANIA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 NOZDRZYKOWSKI JANUARY KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 OLCZAK TADEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 KORKIEWICZ ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 PRAJS WIESŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
26 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 GRZYWNOWICZ MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a BISKUPSKI KAZIMIERZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a USIELSKA MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a PĘSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a OSTAPOWICZ BARTŁOMIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a POPIEL BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a DURYS WERONIKA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a LASAK DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a BUCIAK ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
27 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a ROSZKOWSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 LESZKIEWICZ LIDIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 GONTARZ JULITA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 MISTELSKA AGATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 ZAWADZKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 MATUSZCZYK DAWID KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 MIKOŁAJCZYK PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 DASZKIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
28 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 MARTYNOWICZ-KMIEĆ ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 SOWA BIANKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 USIELSKI ADAM KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 MISTELSKI KAROL KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 WIEREMIEJCZYK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 OSINKA GABRIELA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KOPAŃSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 LACH BARBARA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 WIELIŃSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
29 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KRZYMIENIECKA JUSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 SIEMIŃSKA JULIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 MĄDRZAK EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 KRAWIEC HUBERT KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 GREGORCZYK AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 JANOWICZ JADWIGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 CISZEWSKA-SOLIS KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 PŁOSZEJOWSKA ANITA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
30 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 LÜDTKE RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 ZDUŃCZUK ADRIANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 OSINKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 LESICZKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KĘPIŃSKA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 FURTAK TERESA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
31 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 NOWAK JUSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 BEDNAREK IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 MATYJASIK MARCIN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 GREGORCZYK MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 OLEJNICZAK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KAPUŚCIŃSKI RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KITKOWSKA LILIANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 ROSZKOWSKI JAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
32 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 STOLARSKI MACIEJ      
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 JACKOWSKA KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 MATYJASIK MAREK KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 KOSIOROWSKA WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 CIESIELSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 BURSZEWSKI KAROL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 GRZEGOREK JADWIGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 DĄBROWSKA SANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
33 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 NIEZBECKI KORDIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 TOMALAK MAREK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 JANKIEWICZ IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KAMIŃSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 NAWRACAJ MAREK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 PANASIUK TOMASZ KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 GRZEGOREK ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
34 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KOCHELAK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 TOMALAK MARZENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 RUSIN MARTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KALISZEWSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 SIEŃCZAK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KASPRZAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KUŹBIK JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 TCHÓRZNICKI MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 KUŹBIK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
35 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 STANKIEWICZ JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 TRZASKALSKA ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 DELEGACZ ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 ADAMIAK ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 DOBEK MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 PANASIUK BEATA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 USS WALDEMAR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 CIEMIĘGA EWELINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
36 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 PIETRYGA STANISŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 BAGROWSKA BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 PALUCH BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 JABŁONECKA WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 BŁASZCZYK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 OLSZEWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 SZANTER KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
37 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 NADAŁA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MIKUT GRZEGORZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 ŁASIŃSKA WIKTORIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KOZŁOWSKA CELINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KROPOPEK ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 ZAJĄCZEK STANISŁAW KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KOWALSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 STASIAK JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
38 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 BAŃKOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MAREK KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 FABISZEWSKA IRENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MATIAS RYSZARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 PIETRAS PAWEŁ KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KOWALSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 SYLWANOWICZ JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 SZRAMSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
39 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 RADZIWON SZYMON KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 HERMAN MATEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 SZCZEPANIK MARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 DRZAZGA LILIANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MARTYS SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 ZIEMNIEWICZ BERNARDETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 BAŃKOWSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
40 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 ŻUREK KATARZYNA      
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a WORACZEK ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a BOHUŃ MARIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a SZYMCZAK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a ADAMCZEWSKI EUZEBIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a ZIELIŃSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a SIEWIER MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a GÓRA TERESA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
41 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a LENDZION MAGDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 PRZYBYŁA MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 MATYJASIK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 KROPOPEK KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 BEDNARCZYK-LACH ANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 BŁACHOWIAK OLGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
42 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 FIJAŁKOWSKA DOMINIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 JACKOWSKA BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 PAPIS FRANCISZEK KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 CYNOWSKI STANISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 MIELECH JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 GRUNWALD BARTOSZ KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 JACOSZEK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
43 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 RÓŻYCKA ZOFIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 JARECKA BERNADETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 STROSKE WALDEMAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 KARPIŃSKI ARTUR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 OWSIAK PAULINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 MAŁOLEPSZA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 KURSTAK-WŚCIBSKA WANDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 BRZOZOWSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
44 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 SŁOWIKOWSKI ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 KUSYK KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 KADŁUBOWSKI JACEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 KURTYCZ IWONA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 GĘSIKIEWICZ WIOLETTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 DZWONKOWSKI KAZIMIERZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
45 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 PLAUGO ŁUCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
46 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
46 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 PRESMAN BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
46 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 KACZMARSKA STEFANIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
46 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 DZWONKOWSKA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
46 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 MATUSIAK ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 BAKIERA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 KUŹMICZ KLAUDIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 DŁUGOŁĘCKI JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 NAROŻNIAK MARTYNA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 PAŁASZ-ŁOPATA ARLENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 WIERZYCKA KINGA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
47 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 SKOTNICKA ANNA      
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 WOJCIECHOWSKA IZABELLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KOCOŃ EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 DAJNOWICZ PATRYCJA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 DOMAGAŁA WIKTORIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 DŁUGOSZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 POPOWICZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 GRABARCZYK LUCYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 WIECZOREK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 SULECKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 BĄK IRENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 MUCHARSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 DOMAGAŁA ALICJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 ZAORSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 WIECZERZAK MICHALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
49 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 OZGA ZUZANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 GÓRNIAK EDWARD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 PŁACHTA ANDRZEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 STRZELCZYK GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 REMPLAKOWSKA GENOWEFA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 ZIELONKA PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 ZIÓŁKOWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
50 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 BIEGUN MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 WORACZEK KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 GARCZAREK DIANA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 WOLSKA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 KRAS-STRZELCZYK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 ŚLIWA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 GRODECKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
51 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 PODZIEWSKI DAWID KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KANIASTY HALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 STRZELCZYK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KANAR ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KANIASTY MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KULIKOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 CZECH MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
52 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KULIKOWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 GĄSZCZYK EMILIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 PIETRZAK PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 ŚLIWIŃSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 RYZWANOWICZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 ZIELONKA JAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 KURPIEL HELENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
53 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 TYLUS KLAUDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 LASER EWELINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 STACHY MARZANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PLEWKA ANETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PIOTROWSKA WERONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 SIKOŃ LILIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KOWALSKA JADWIGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 HENDZEL DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ROSZKOWSKI MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
54 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 OBUCHOWICZ NORBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 TAŃSKI GABRIEL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KOSIŃSKA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ŚCIESZKO EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 MIŁOSZ ADAM KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ŁOBODZIŃSKA WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 HENDZEL BARTŁOMIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 STĘPIEŃ DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
55 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ŚLEDŹ RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KWIATKOWSKA KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 SZUMIEC JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 IWASZKIEWICZ MACIEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KRUKOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 WAJER MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KAMROWSKI ADAM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
56 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 SZYMANKIEWICZ-PARZYSZEK ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 BORAWSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 KULIK IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 SZCZEPIŃSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 KISIEL JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 CZYRYCA TOMASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 OGRODNIK TELESFOR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
57 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 SONDEJ DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 STEFANOWICZ BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 WÓJCIAK IZABELA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 WOJCIESZEK HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 CEGLARSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 MIELECH SYLWIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
58 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 GRIESE IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 BIELECKA JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 MOLSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 STANKIEWICZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 NARKIEWICZ-JODKO KLAUDIA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 ZIELONKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 SZPUNAR JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 FABIŚ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
59 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 BURDANOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 BIENIEK EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 PAPIS MARCIN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 TAŁAJKOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 SUMISŁAWSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 12.10.2018
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 NEUMANN MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
60 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 BŁONIARCZYK MATEUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 NAZARUK JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 PAWŁOWSKA GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BUREK MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KOŁODZIEJCZYK IZABELA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 SZUDARSKA WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ROSZKOWSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KORPOWSKA ANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 NIEDŹWIECKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
61 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KORPOWSKA HALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 FRAS ADAM KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BRONOWICKA MARIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KRAUZE-ORCHOWSKA KOLETTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 SIKORSKA PAULINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 WESOŁOWSKA URSZULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KRUKOWSKI JAROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KULIKOWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 DOBROWOLSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
62 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ŁUŻNA SYLWIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 MARIANKOWSKA MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 12.10.2018 r.
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 NIZOWICZ-ZAHORSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 CIOROCH BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 FOLTYN PATRYCJUSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 RÓŻNICKA PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BOGDAŃSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BŁAŻUSIAK DANIEL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
63 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KUJAWA ANNA      
64 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BRONOWICKI DARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
64 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ŚLIWOWSKI LESZEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
64 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 GROCHOCKA-PRZEWOŹNIAK ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
64 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 RAJEWSKA-WINCIOR MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
64 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 DOMAŃSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii FRANCZAK MIROSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii PIÓRO EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii ZAJĄC PAWEŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii MISIUDA MATEUSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii TYRAKOWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii SZULAKOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii TOMCZAK WOJCIECH KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii WÓJCIK NICOLA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
65 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii ZUBIAK NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
JANUCIK KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
KREJCZY ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
MAJEWSKI PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
JEŻYK DAGMARA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
ENGEL-ARAŹNA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
66 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
JANUR DOROTA   13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki JEZIORAŃSKA JUSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki JAKUBOWSKA PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki PIZON OLIWIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki MAZUR JÓZEF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki WOJCIECHOWSKA HELENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki KUCHARCZYK MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki KLONOWSKI MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
67 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZARĘBSKI OLIWER KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 KMIEĆKOWIAK MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 KRUKOWSKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 OWSIANKO NIKOLA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 KUŚ-HANCEWICZ ILONA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 18.10.2018 r.
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 ZIĘBKA-GLASZKE DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 KULIKOWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 REDUTA MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 MEDYŃSKI WŁODZIMIERZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
68 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 BARSZCZEWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 KMIEĆKOWIAK PATRYCJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 PUCH KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 MIKOŁAJCZAK MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 ROUBO MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 JAZUKIEWICZ-LISEWSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 CZESZEWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 WĄSOWSKI RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
69 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 MARCINIAK TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 KMIEĆKOWIAK KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 BANASIAK ZDZISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 MIKUŚ EMILIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 TYRAKOWSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 SOBCZAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
70 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 GRĘBOWSKA URSZULA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 13 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 KURZAWA MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 KANIASTY JAROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 BUCZKOWSKA MAGDA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 USZYŁŁO BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 GRAUŻUL TOMASZ KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 DRĄŻEK EMILIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 GLEBKOWICZ HANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
71 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 GAJDA WANDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 SZTYRBICKI MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 KURZAWA EMIL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 CYWIŃSKA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 BANDKOWSKI SYLWESTER KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 POWAŁKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 HELIŃSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
72 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 KUĆMIN AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 MUSZKIET PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 FEDOROWICZ GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 MURAWSKA HANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 KRUSZYŃSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 KOSIOREK MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 DACIUK DAMIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
73 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 SIKORA SANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 CZAJKOWSKI MATEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 KRYŚ JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 GREGORCZYK WIKTORIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 MAŁECKI MARCIN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 TOMASZEWICZ JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
74 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 CIESIELSKA MAŁGORZATA   15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 CZAJKOWSKA MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 JAKUBOWSKA BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 URODA ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 WASILUK MALWINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 RAWA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 SZALPUK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
75 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 MATKOWSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
76 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 BARANOWSKA NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
76 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 WILKOWSKA HELENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
76 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 CZYSZKIEWICZ MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
76 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 ROMIANOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
76 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 TOTOŃ WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 MUSZKIET MAREK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 FEDOROWICZ JACEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 WOJDAT NICOLA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 ZAUCHA ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 GRZELAK MONIKA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 MARCINIAK RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
77 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 ZAROSA MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
78 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 86 ŻYWICA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
78 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 87 KACZANOWSKA-TARKA MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
78 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 88 KOŁODZIEJCZYK PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
78 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 89 BASZURO MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
78 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 90 ŚWISTEK JUSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 OPOLSKI BARTOSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 DZIWULSKI DARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 WOJTUKIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 POSADZY MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 JASTRZĘBSKA MAGDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
79 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 CHĘĆ BOGDAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 OPOLSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 KUFEL JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 STAŃKO JOLANTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 BORTA HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 RUTKOWSKA URSZULA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
80 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 SADOWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych TURKIEWICZ-BASIEJKO ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych KUFEL BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych BOROWIECKA PAULINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych KOTOWICZ DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych PRĄTNICKI BOGDAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych ZIELIŃSKA PATRYCJA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych SAWICKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
81 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych WAŁASZEWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 SZWED AGATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 STASZCZYK GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 GRYSZKIEWICZ GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 PAWLAK BOGUMIŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 JANOWSKI STANISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 LISIECKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 JARZĄBKIEWICZ GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 ERECIŃSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
82 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 SKRZYPIEC WOJCIECH KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 LIPSKA RENATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 NICZYJ ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 USZYŃSKA-BACIOCHA ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 DZIKOWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 MARJASIEWICZ JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 ZYBER RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 GEISHEIMER RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
83 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 ŚLUSARCZYK MATEUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
84 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a RADWAŃSKI HENRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
84 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a SKÓRA PATRYCJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
84 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a GŁĘBOCKA DANIELA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
84 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a KOTOWICZ JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
84 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a SADOWSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 PIERCHAŁA URSZULA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SZUFLITOWSKI GRACJAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KACZOR JOANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 POTEREK DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 LEWANDOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
85 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 WOŹNIAK IWONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 OTŁOWSKA KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KAZNOWSKI ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KUCZERA IRENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 PRZYBYLSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 HELIŃSKA IZABELA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SWICA MATEUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
86 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 BOROWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 WNĘT JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 KOŁCZ EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 GAWŁOWSKI ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 MAŁECKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 SZALPUK BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 STANISZEWSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 KOWALSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 BAŁYSZ IGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
87 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 WAŁASZEWSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 ŻYWICA KAROL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 JARZĄBEK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 CHENDOSZKO ANETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 GRABAREK DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 LISTEK ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
88 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 SZYSZKO MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 ZAPOLSKA-DOWNAR EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 MATUSZAK EUGENIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 STASIUK-RĘDZIKOWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 CHENDOSZKO RAFAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 LIPIEC TADEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 LEWANDOWSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 JAWORSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
89 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 JANISZEWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 PŁOŃSKA ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 STENCEL ARKADIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 KOWALCZYK EWELINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 ZBOROWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 RUTA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 SAUERMANN JOANNA      
90 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 ZYCH ŁUKASZ      
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SMOLIŃSKI TOMASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 DOBRZAŃSKA-MATUSZAK EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 GLINIECKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SIUDOWSKA EWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.8.10.2018
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 ŁEMPICKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 DOMAGALSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KAZECKA JULIANNA   15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
91 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SAJKOWSKA BARBARA      
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ZAKRZEWSKA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 GRZYWACZ ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 STELIGA BARBARA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 PRZYBYSZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 BARTNIK KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 WOJCIECHOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ŁADNA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 LEŚNY ROBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
92 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 NOWACKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 BURLIKOWSKA ANETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 WIŚNIEWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 GORALEWSKA RENATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ZIELIŃSKA MALWINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 SŁOWIAK DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 LEŚNA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
93 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 GÓRSKA BEATA   15 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KOWALCZYK ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 MARAŃDA JAKUB KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 SOLECKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KULISZENKO EUGENIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ZIELIŃSKI KACPER KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 CIAŚ PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
94 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 TIABIN DOMINIK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KOPEĆ FRANCISZEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ANDRZEJEWSKA EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 UMIŃSKA-NOWAK SYLWIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 SZULBORSKI JACEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 PRZYBYSZ MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ORŁOWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 JASTRZĘBOWSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 MAZUCHOWSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 SMARZYK BARTOSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
95 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ANDRZEJEWSKA JOANNA      
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 PIETRZAK GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 KOCZOROWSKA ELWIRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 KUBIK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 SZULBORSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 WALAWENDER RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
96 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 BARTOSIEWICZ EMILIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
97 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 PIETRZAK AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
97 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 GOTŁAS MACIEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
97 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 BOGUCKI KONRAD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
97 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 URBANOWICZ GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
97 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 RAMUS BARTOSZ KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 BARTNIK MICHAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 NOWAK BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 URBANOWICZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 PERŁOWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 LISIŃSKA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 CHĘĆ JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
98 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 ORLIK MARCIN   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 BARTNIK KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 KIEREŚ JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 WOJTCZAK-SIKORSKA IZABELA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 BARTOSIEWICZ MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 BOBIŃSKI EDWARD KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
99 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 SZULC ANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a PRZYBYŁA NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a EYSYMONT MARIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a SADOWSKA-JAZ ALICJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a RUDNICKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a KORYTKOWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
100 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a CZERWIŃSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/33 EYSYMONT JAROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/34 SARNIAK ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/35 CZERMAK IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/36 ŚWIDER JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/37 MARCINKIEWICZ ONDRASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
101 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/38 SZULC WOJCIECH KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KRAWCZYŃSKI MIROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 WOJCIECHOWSKA DANUTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KIRKIEWICZ ALICJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 POŁUDNIAK KAMIL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 JANCZURA IWONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
102 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ZIEMBICKI RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 NOWALANY AGATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 MICHALAK MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 DUDZIŃSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 POLIKOWSKA OLIWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 ADAMUS DAMIAN KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 WAŁASZEWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 OLEJNIK WIESŁAWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 HOSZOWSKA BARBARA      
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 KACZMAREK MAGDALENA      
103 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 PRZYBYŁA ALICJA      
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 SOBCZAK KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 MICHAŁEK MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 REGULSKI WITOLD KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 RDZEŃ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 KRACK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 BĄCZKOWSKI JAROSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 HUNCZAK BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
104 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 SUWAJ DARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 TOMCZAK KRYSPIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 KABAŁA JANINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 WIELGOSZ JAROSŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 JANKOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 SŁAWIŃSKA KAMILLA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 WUJAK MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 ŚMIŁOWSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
105 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 TOMASZEWSKI ROBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 HENKE AGATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 LITYŃSKA CELINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 FILIPIAK ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 LIPSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 KALICIUK DOMINIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 CIUPA MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
106 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 MONKIEWICZ DAMIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.12.10.2018
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 BORAWSKI HENRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 CEBULA LIDIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 CHEŁSTOWSKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 BŁASZKOWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 MAJCHROWSKA ALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 WYRWICZ-ŁYDZIŃSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 MIŚKIEWICZ WERONIKA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
107 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 LEWANDOWSKI DOMINIK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 PYRCAK ELIZA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 KLEIBER IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 BIELECKA SANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 GÓRCZEWSKI ADRIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 BAGIŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 WÓJKOWSKA EDYTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
108 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 PAŁYSZKA WIOLETTA      
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 BORUCKI MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 DOCHNIAK WOJCIECH KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 LIPSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KOKOSZKA EWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KANTORSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 GRUDZIAK MARIOLA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
109 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 FILIPOWSKA NIKOLA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 ZAWADZKI JAKUB KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 HOF GRZEGORZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 JABŁOŃSKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 LULECZKA IWONA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 SMOLAREK JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 KRZYŻANKIEWICZ-GAWROŃSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 BIL ANIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
110 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 GIBUŁA BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 WYSOKIŃSKA BOGUMIŁA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 ADAMCZYK MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 GROSZ IZABELLA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 AJDUKONIS MARTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 CIMEK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 ADAMIAK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 GODZIEWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
111 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 ZAWADZKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KOWALCZYK ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 DOCHNIAK ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 SZUŃKO WANDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KRAWCZUK PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 DUKLA MARCELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
112 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 GOC GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 SZCZĘŚNIAK-JÓŹWIAK KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 SKUBISZ BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 KRUPCZYŃSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ŁATWIS JULIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 15.10.2018
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 SŁOWIŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 WSZOŁA MARTA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 KRYNICKA IWONA      
113 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 MACIEJEWSKA-WYRYSZUK ANDRONIKA      
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 GAFFKE MARLENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 OSIŃSKA ANGELIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 PEŁKA EWELINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 MAJEWSKI DOMINIK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 15.10.2018
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 PIASECKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 KOSZELA KAMIL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 DZIĘCIOŁ KATARZYNA      
114 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 WITKOWSKA BEATA      
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 KRZEMIŃSKA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 KRAKOWIECKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 GMURKOWSKA TERESA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 SOBÓTKA KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 DOMAŃSKA-HERMAN KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 CIELESZ EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 KADUSZKIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
115 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 WALIGÓRA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 ŁOWKIS BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 GMURKOWSKI BOGDAN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 WŚCIBSKI JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 RADTKE ERYK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 KOSIOREK EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
116 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 RADWAŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 KESLER URSZULA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 JÓŹWIAK-PIÓRKOWSKA KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 GMURKOWSKA-BIAŁY MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 MARCINÓW MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 WOJTACH KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
117 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 KŁOS KAROLINA      
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 JÓŹWIAK-PIÓRKOWSKI JAROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 GUTOWSKA MILENA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 DOCHNIAK MACIEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 KOKOSZKA MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 RYBICKA MIROSŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
118 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 MUSZYŃSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 MOROZOWSKI PAWEŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 HNAT EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 SKRZYDLEWSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 MALARENKO PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 MARCINÓW KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 BOGACKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 KAROLEWSKA NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 STASIAK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
119 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 MINKIEWICZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 MALCZEWSKA EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 KIELAR SŁAWOMIR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 STEKIEL JACEK KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 KORYBUT-DASZKIEWICZ MARZENNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 brak kontaktu-odwołana
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 CEGIELSKA MARTA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 GÓRSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 WÓJCIK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 SZCZĘSNA-HAJDAS IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
120 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 BUDZYŃSKA ADRIANA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 KOWALCZYK MAREK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 TRĘBICKA-KOZŁOWSKA HALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 GUSTAW DOROTA KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 RYBICKI RYSZARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 KIECH DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 BUDZYŃSKA ADRIANA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
121 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 ILKIEW ALICJA      
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 DASZCZYK MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 SZAŁEK JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 GUSTAW TOMASZ KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 REGUŁA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 DUKLANOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
122 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 ŁOZOWSKA JOANNA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KASPRZAK ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 GUSTAW PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KOBYLAK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KAROLCZUK JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 WUDAJKO JERZY KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 MAREK IZABELLA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 DŁUGOSZ-SZCZEPANIAK BOŻENA      
123 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 MARZENA CHORZĘPA      
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 OLSZEWSKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 SPILAREWICZ LUDMIŁA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 DAJNOWIEC JERZY KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 CHMURA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 MASACZ ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 WUDAJKO ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 SZULGO KAZIMIERA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
124 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 ADAMSKA IRENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 WYCZÓŁKOWSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 ŁAZARCZUK TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 BOREK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 ZUWALSKA EWELINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 KOMANIECKA ANIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
125 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 WOJTALAK JOLANTA      
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 KREPSZTUL ZOFIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 ŻMIJOWSKI STANISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 KWOLEK PIOTR KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 RYSZKIEWICZ PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 ZAKRZEWSKA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
126 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 ZAKRZEWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 KREPSZTUL WOJCIECH KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 BIELA-WACHOWICZ JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 PIEKARZ ZDZISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 SKIERKA-NIEWIADOMSKA DANUTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 MAKARUK DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 MAJOREK MIROSŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 OSSOWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
127 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 WŁOCH IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 OPŁATKOWSKI IRENEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 ŚNIEG JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 JARZĘBSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 ŁOBODA ZENON KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 WILCZYŃSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
128 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51

ul. Jodłowa 21

 

MIŁOSZEWICZ ADAM      
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 BASALAK AMANDA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 CHOŁOCIŃSKA AGATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 STRASENBURG ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 ROKITOWSKI ADRIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 KOŁBUC MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 CHODYRA ALEKSANDRA      
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 WŁODARSKA IWONA      
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 ZUZANNA LISICKA      
129 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 KOŚCIOŁOWSKI JAKUB      
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 PIGAN MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 ŻYWICA ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 MAREK HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 PODOLSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 GOŁĄB DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 MACIEJEWSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja telefoniczna w dn.16.10.2018
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 JEDYNAK JOANNA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
130 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 BONECKA SYLWIA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SIERKOWSKI BARTOSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ADAMOWICZ ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 CHOJNACKA BARBARA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ARENT RENATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PRĄTNICKI GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ORDYNIEC URSZULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SOSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
131 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PIŃKOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PTAK HALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 BYLINA KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WIŚNIEWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 BIAŁA ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KWAŚNIEWSKA-KULESZA ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
132 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PRZYBOROWSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 IWAN ALEX KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SOSNOWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ANUSZKIEWICZ JUSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PIOTROWSKI JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ROCZEŃ ILONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 BIELICKA JOANNA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
133 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KSIĘŻOPOLSKI MACIEJ      
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 OLBRACHT ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 DEPTALSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 POLAK EWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ALEKSANDRZAK ANGELIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 GRIESE ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 GRIESE KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 20.10.2018
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WITOWICZ DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WOJDYŁA KATARZYNA      
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 MAJCHROWSKA ANNA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
134 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 JAROSZ MONIKA      
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KOCIMSKA ELWIRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PRZEWODOWSKI JACEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 NIESZCZERY KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 MYSIURSKA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ZUCHARA IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
135 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 CHMIELIŃSKA AGATA      
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 ANTKOWIAK HENRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 MRUGOWSKA IRENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 SZUL MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 KUŹNIAR DANIELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 OSTROWSKA MARZENNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 CZAJKOWSKA EWA      
136 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 ŁĄTKA-URBAŃSKA BOGUMIŁA      
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 ZĄBCZYK WIESŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 HUNDERT ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 ŁANIEWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 MOCZULSKA ANTONINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 SZAŁATA ZENON KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 ACHRAMOWICZ-CZERW MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 KOBYLIŃSKI MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 HOŁOWKO PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
137 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 MAKAREWICZ MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 MIELNICKA SYLWIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 MAMET BLANKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 RYSZKIEWICZ SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 SKRZYPKOWIAK WALDEMAR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 MACIEJEWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 KUSA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 KAŹMIERSKA MARZENA      
138 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 PODWORSKA IRENA      
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 DULĘBA JERZY KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 KONIECZYŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 ZUWALSKI ZYGMUNT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 MILEWSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 GRONOWSKI ADRIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
139 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 ZAWENDOWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
140 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 ANDRYSIAK DAMIAN   16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
140 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 DULĘBA MARIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
140 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 PODGÓRSKI WIESŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
140 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 IDZIAK BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
140 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 KARCZEWICZ MARLENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu TUROS MILENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu KREFT MIROSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu ŁANIEWSKA HANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu NOWAK ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu SKÓRSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
141 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu OLEJNICZAK ANIELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
142 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 JANUSZ KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
142 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 ANTOSZCZAK JOANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
142 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 RÓŻEWSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
142 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 LEWANDOWSKA IWONA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
142 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 OSSOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny KIELSZNIA KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny HRYNIEWIECKA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny DEPTALSKA EMILIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny JONIAK MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny SZAŁATA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny WŁODARCZYK DOMINIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny ŚWIĄTKOWSKA KATARZYNA      
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny ŚWIĄTKOWSKI ZYGMUNT      
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny LEWANDOWSKA AGATA      
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny ZALEWSKA MONIKA      
143 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny NERKA ANNA      
144 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 WIĘCEK SŁAWOMIR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
144 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 PACAŁA-ŁOCHNICKA MARZENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
144 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 WNUK KAZIMIERZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
144 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 PIETRASIK PAWEŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
144 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 SYRYCA IRENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 MAJEWSKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 POSPYCHAŁA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 LEWANDOWSKA MIROSŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 ŻELAZNY CELINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 FORKASIEWICZ BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
145 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 SOBIERAJ BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
146 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 STAŃKOWSKA ALICJA   16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
146 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 PROKOP KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
146 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 MARKOWSKA LILIANA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
146 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 KUWIK MIŁOSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
146 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 SZYDŁOWSKA URSZULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KOTŁOWSKI ROBERT KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KOSTECKA-BONECKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KAROLSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KORYCKO JULITA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 DZIEWIŃSKA JADWIGA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 SZYMANIAK LUDMIŁA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KMETYK JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KRUPKA MARTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
147 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KALIŃSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 KWAPISZ MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 GÓRNA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 SMETAŃSKI JACEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 ZAŚKO BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 GEJER NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
148 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 CHOBER JANUSZ      
149 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 KULIGOWSKA MICHALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
149 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 DZIĘCIOŁOWSKA WIOLETTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
149 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 MACZEWSKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
149 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 SZYSZKOWSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
149 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 RYBKA ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 MODRZEJEWSKA-JAWORSKA ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 TOŁKACZ AMELIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 GOZDOWSKA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 BADUŁA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 KUREK WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 ŁUKASIEWICZ MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
150 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 WÓJCIK DANIELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 MUSZKIET-SOBAŃSKA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 GOŁDYN OLGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 BONECKI TADEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 CYPRYJAŃSKI ANTONI KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 LACHOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 DUKLANOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 ŁUKASIEWICZ MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 RADECKA ZUZANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
151 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 BONOWICZ REGINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.15.10.2018
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a BARTEL BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a GOŁDYN MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a PAJĄK BEATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a CRETTI ACHILLES KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a AUGUSTYNIAK KACPER KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a TOMASZEWSKA MARTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
152 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a FELKEL DAMIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a BARTEL RYSZARD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a KOPEĆ RYSZARD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a KOSECKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a PRUS ANDŻELIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a BŁAŻEJCZAK PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a MISIEJUK ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a KUCHARCZYK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a CHWASTOWSKI JACEK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
153 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a SUCHECKA KAZIMIERA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 BARTEL JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 ROSOCHACKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 MARCZYŃSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 DOBRZYŃSKA IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 JAROSIEWICZ MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
154 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Akademicki Arkona ul. Chopina 61 WEGNER EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 MUSZKIET ZDZISŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 TOBJASZ PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 KWIATKOWSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 BARTOSZEWICZ MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 WACHNIEW ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 JĘDRZEJEWSKA JADWIGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
155 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 WOJCIECHOWSKA-WOJNAR ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 MERECZ DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 MOROZ ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 IWAN JULIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 JARDZEWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 SZMIDT RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 DROZD KRZYSZTOFA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 WOJCIECHOWSKA JULIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
156 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Wojciechowskiego 50 PIOTROWSKA HENRYKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 KAMIŃSKA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 SZPAKOWSKA KINGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 WACH MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 POLL ZDZISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 KIRKIEWICZ GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 MYSZCZYSZYN WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 STANISŁAWOWICZ BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
157 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Racibora 60 POPOWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 WOLSKA PAMELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 STENCEL ZBIGNIEW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 GRZYWNOWICZ NORBERT KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 WIŚLICKI BOGUSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 ŻURAWIK MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.15.10.2018
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 AWDYCKA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn. 20.10.2018
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 JAKUBOWSKA MARTYNA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
158 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 WÓJCIAK IRENEUSZ      
159 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Emilii Plater 20 KRASZKIEWICZ ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
159 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Emilii Plater 20 STENCEL ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
159 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Emilii Plater 20 STAŃKO KAMIL KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
159 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Emilii Plater 20 KOWALCZYK GENOWEFA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
159 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Emilii Plater 20 JANCZAK ADRIANA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.16.10.2018
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 KURAS DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 JACHYM-TYLOCH ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 BRZOSTOWSKA MIECZYSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 WĘGOROWSKI KAMIL KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 MARKWART ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 NIEWIADOMSKA WANDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
160 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 73 ul. Ceglana 4 SUMISŁAWSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 PRZYŁUSKA MARIANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 DŁUŻNIEWSKA IWONA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 SMOLARCZYK ROMUALDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 KRZYSZTOFIK EMILIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 KEMPSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
161 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Dubois 41 CIEŚLIK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 SOKOŁOWSKI OSKAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 MARCINIAK TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 WACHOWIEC TOMASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 TOCZYŁOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 LESZCZYŃSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 KACZMAREK LONGINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
162 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 ul. Junacka 13 BEDNAREK MAGDALENA      
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 PAL ALICJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 HAJA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 KRÓL-WACHOWIEC EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 NYĆKOWIAK ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 LIPSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 JANOWICZ MAGDALENA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 KULIKOWSKA DARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
163 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 WOJCIECHOWSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 GORZYCKA-CIEŚLA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 ROGACZEWSKA HELENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 MAŃKA KRYSTIAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 WACHOWIEC PAWEŁ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 JASICZEK ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 BILIŃSKI ARTUR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 TROJANOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
164 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przychodnia Zdrowia Ul. Łucznicza 64 MAZUR EULALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 GORZYCKA-BUTLAŃSKA WIESŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 GARCZAREK PATRYCJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 DZIAŁOSZEWSKA MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 SŁOMIAK JANINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 NOWOTNIAK KACPER KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 KELLER KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 KRZYKAŁA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 MISIOREK MARZENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
165 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Rada Osiedla Warszewo Ul. Szczecińska 12 MAJKOWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 CABAN AGATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 MIŃSKI RADOSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 DEC MAREK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 SŁOMIAK RYSZARD KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 KELLER KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
166 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Stowarzyszenie "Nasze Warszewo" Ul. Szczecińska 12 KOWALCZYK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
167 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 BANASIAK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
167 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 LESZCZYŃSKA BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
167 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 TERPIŁOWSKI BOGUSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
167 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 GRABIEC DOMINIK KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
167 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 KUŁKIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 SIEWIERSKA SYLWIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 ŚWIERKOSKI EUGENIUSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 LESZCZYŃSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 ŁUKASZEWSKA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 KULIK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
168 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 OLISZEWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 KLANOWSKA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 OCHRYMOWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 HALIK AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 18.10.2018 r.
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 MŁYNARCZYK ROBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 MŁYNARCZYK DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 ŁASTÓWKA ANNA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 ŁYP IWONA      
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 OKOŃ WIOLETTA      
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 OKOŃ SANDRA      
169 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Złotowska 86 DOMOZYCH MAGDALENA      
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 KWASIK DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 ŁAMBUCKA ANNA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 GENDEK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 WOJAS BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 KSYCKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SERCE" 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 SZYBURSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 BURDZY KAMILA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
170 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 LACHOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 KARPIŃSKA VIOLETTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 KARDACZ EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 BOBEK IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 KOWALSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 GRAJCZAK-RADZIKOWSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
171 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 35 ul. Świętoborzyców 40 ROWIŃSKA PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 KOZAKIEWICZ TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 KARPIŃSKA DOMINIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 OZIEWICZ ADAM KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 PRZYBYŁOWICZ JANINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 SZMUC JADWIGA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 BEJNAR IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
172 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 BEZMIAN KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.4.10.2018
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 CZYŻEWSKA KAROLINA   16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 BRODOWSKA ZUZANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 WAWSZCZYK PAULA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.10.10.2018
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 PRZYBYŁOWICZ ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 BIAŁAS MARCIN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 OLEJARSKI RADOSŁAW   16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 DYONIZY DAGMARA      
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 HRYŃ ANGELIKA      
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 HENCEL EWELINA      
173 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 59 ul. Ks.Zofii 3 TOPOREK ANNA      
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 ROZWARSKA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 WÓJCIAK MATEUSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 RYPUŁA JANINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 JAWORSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 DEMBOWSKA HALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
174 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Bandurskiego 56 JUZYSZYN REGINA   16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GRABOWSKA-STAŃCZUK JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 TURKOWSKA SANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 BRZOSTOWSKA BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KOZIEŁEK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 STAROSTA SZYMON KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GORWA ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 HAJDUL MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.9.10.2018
175 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GAIK PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GRABOWSKA KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 WACHOWIEC EDYTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnaja w dniu 16.10.2018 r.
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GORWA DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 BOBEK MIKOŁAJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KANIA ANGELIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 BATKO KATARZYNA      
176 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 STAROBRAT MONIKA      
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 RYCHLIŃSKA JULIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 SKUBISZ-KONOPKA ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KUŹMIŃSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 16.10.2018 r.
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KOTECKA PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 GULA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 FRONTCZAK PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 BARSZCZUK MARLENA      
177 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KRUŚLIŃSKA HALINA      
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 WÓJCIAK KLAUDIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 BOBEK NATALIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 CHALECKI MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 KUŹNIAK AGATA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 JARZĄBKIEWICZ NINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
178 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 FRONTCZAK JANUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 RODZOCH MICHALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 10.10.2018 r.
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 FRĄCKIEWICZ MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 BOROWIEC STANISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 WAWEREK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 PRĘDKIEWICZ MARTA KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 ŚNIADAŁA MARTA   16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 HANUSZKIEWICZ PAMELA      
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 PRZYBYŁOWICZ ALEKSANDRA      
179 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Żłobek Nr 9 "Tęczowa Sowa" ul. Łączna 22 RESZKA MAGDALENA      
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 WAHL EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 SZAŁEK AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.15.10.2018
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 DĄBROWA BOŻENA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 DAMAS PAULA KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 LEWANDOWSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 KOWGIER MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 KOZŁOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 SYLWANOWICZ ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
180 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Hoża 25 CISOŃ KINGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 PROKOP MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 POPIK IRENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 JASIŃSKA MARIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 POGORZELSKI DANIEL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 HEWUSZT MARIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 LUBOWICKA IRENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.9.10.2018
181 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 KRZYŻEWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 ZĄBCZYK ANETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 DOBROWOLAŃSKI BARTOSZ KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 PAJĄK MALWINA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 JASICZEK ZUZANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 RICHERT SANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
182 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Ośrodek Szkolno-Wych dla Dzieci Słabosłyszących ul. Grzymińska 6 ZATYLNA TAMARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 RODZOCH EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 BACZYŃSKA PATRYCJA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 HAŁABURDA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 ROSZKOWIAK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 HERMAN DAMIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 BRODZIŃSKA BOGUMIŁA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 HAŁABURDA DOMINIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
183 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zespół Szkół Nr 5 Ul. Hoża 3 WAWRZYNIAK KLAUDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
184 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Wiszesława 18 Świetlica PRYBACKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
184 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Wiszesława 18 Świetlica GOTOWSKA-ROGOZIŃSKA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
184 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Wiszesława 18 Świetlica TALAREK GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
184 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Wiszesława 18 Świetlica TARNOWSKA JANINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
184 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Wiszesława 18 Świetlica WAWRZYNIAK PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
185 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A HANĆ BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
185 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A WALASZYK SEBASTIAN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
185 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A POGORZELSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
185 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A MONDRA MARZENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
185 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A MIELNICZUK EWELINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A TOCZEK IZABELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A KURKOWSKA GABRIELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A NOWIK JOLANTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A ŚLUBOWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A MONDRA NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
186 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Strzałowska 27A SZYSZKO TAMARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 BAL PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 CIOŁEK JOANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 WARDYN DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 POŻARYCKA TERESA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 BINKOWSKA LIDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
187 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 ul. Policka 3 DURDYŃ BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 GORZYCKI DAWID KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.12.10.2018
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 MUSIAŁ MONIKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 JAWORSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 BARTNIK JADWIGA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 STRZELECKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 KĘDZIOR PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
188 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Środowiskowa Placówka Eduk.-Wych. Nr 1 ul. Koszalińska 13 TUSIŃSKA JOANNA   16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 GORZYCKA WERONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 18.10.2018 r.
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 MIKOŁAJCZYK ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 JANIK RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 10.10.2018 r.
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 BOGUŃ SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 SZYPOSZYŃSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 FRONTCZAK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
189 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 WACHOWICZ FILIP      
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 PODRALSKI DARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 MATUS JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 ŁOBODZIŃSKA MARTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 WARDYN-ZDULSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 SZPICZAKOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 GÓRNIK MARTA      
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 STACHOWICZ KAROL      
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 GALIŃSKI MARCIN      
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 MATEJA BEATA     NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
190 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Dąbrówki 10 KRZYŚKÓW RYSZARD      
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 BRANDT JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 GLONEK IDA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 KUWIK STEFAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 SZPICZAKOWSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 JANULEWICZ ADAM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 DUKAT ANITA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 DUKAT AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
191 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Kultury "Klub Skolwin" ul. Stołczyńskska 163 KAMIŃSKA AGATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 KOPAŁA KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 TRZEBIATOWSKI EDWARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 TOMASZEWSKA MARLENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 FLOREK ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 DUKAT PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
192 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Kamienna 22 WASZKOWIAK PIOTR      
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 SKROBKO MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 ARENT MARCIN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 SZUL HANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 SOBOTA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 MAKOWSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 GAŁKOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 WASILEWSKA WIOLETA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
193 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Arkońska 4 KOSZTYŁA MAŁGORZATA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 KIELIBA ANNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 TRUSZKOWSKI SYLWESTER KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 JANKOWSKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 RYNANS-ATROSZCZYK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 LEJA ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 STACHOWICZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 MALANDA-WŚCISEŁ JUSTYNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
194 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6 MAKOWSKA ALEKSANDRA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 PIWOWARCZYK MONIKA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 GIEREŁO STANISŁAW   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 GIEREŁO IZYDORA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 ANDRUSIUK IRENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 WŁODARCZYK ILONA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 KULETA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 GOZDALIK IZABELA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 ŁĘŻNY JACEK      
195 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Sokołowskiego 11 SIKORSKA JOANNA      
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 KAPELA ANNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 CIESIUNIK-SZCZUKIEWICZ OLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 BUCHOWIECKA DIANA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 SZYDŁOWSKI STANISŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 ZDUNEK STEFANIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
196 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Spesjalistyczny ZOZ „Zdroje” ul. Mączna 4 ZDANOWICZ DARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 CHYBIŃSKA EWA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 WRÓBEL MICHAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 WSZOŁA IZABELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 GERULA KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 SARNA ANGELA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
197 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 2 ul. Powstańców Wlkp. 72 ŁAKOMA KAROLINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 WCISŁO LIDIA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 GREGORCZYK WIOLETTA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 KLEMBOWSKA MAŁGORZATA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 FELSZTYŃSKA ILONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 ADUROWICZ ELIZA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
198 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 ŁAKOMA NATALIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 GUTOWSKI KONRAD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 KRZEMIŃSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 SEŃKO JAKUB KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 MOMOT MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 PRZEWORSKA EMILIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
199 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Unii Lubelskiej 1 KONCZALSKA ŻANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 MITRĘGA HALINA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 MITRĘGA KRZYSZTOF   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 JANKOWSKA NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 ŚLÓSARZ AMADEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 KUSA MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 JASIŃSKA WANDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 PASTERNAK LESŁAW   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
200 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) S.P.Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PAM ul. Broniewskiego 26 KARDAS MAKSYM      
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 ANGROT-GLIŃSKA MAŁGORZATA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 CHWALUCZYK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 KRZYŻEWSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 PIETRASIK IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 SZYMKIEWICZ MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
201 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Romera 21/29 ROBUTA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 KAJZER MARCIN   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 DŁUGOSZ LUCYNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 BARTNIK KAMIL   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 SZYMAŃSKI BARTOSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 PRZYBYŁA PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
202 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Zachodniopomorskie Centrum Onkologii ul. Strzałowska 22 TROJAN KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 WOJNAROWICZ BARTOSZ   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 KALIŃSKA ANNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 MARCINIAK MAGDALENA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 PROKOP ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 PIERNICKI PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 KACZMAREK KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
203 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 17 WŁOCH IZABELA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 CYWIŃSKI KRZYSZTOF   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 PASZYŃSKI KACPER KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 KWINTO-YANG ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 PASZKOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 CIEPIEL ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
204 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Areszt Śledczy ul. Kaszubska 28 BRENK ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 HENCEL AGATA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 ORŁOWSKA JUSTYNA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 ŁUKJAN ADELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 KAMIŃSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 ZOMMER AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 MATUSZCZAK IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
205 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią ul. Piotra Skargi 9-11 MAJEWSKA JANINA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 PINIEK JOLANTA   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 WOJTKIEWICZ MARCIN   17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 WĘGOROWSKI KAROL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 LIPIŃSKA KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 SADZIAK ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
206 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie (dzienna) Instytut Jana Pawła II Al. Wyzwolenia 52 SZMUC AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
1 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 PARZYCH HALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
1 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 ADAMSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
1 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 PODSIADŁO MIECZYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
1 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 LASKOWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
1 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce ul. Pyrzycka 28 PIELSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 WOJCIECHOWSKA CZESŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 SZMURŁO PATRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 SZAMAŁEK ARTUR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 ADAMSKA MARTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 DUKLANOWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 ARTELIK IWONA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
2 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21 GRZESZCZYK ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
3 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a KĘDZIERSKA-BIEŁOWIEC JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
3 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a HRECZUCH BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
3 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a ARTELIK SZYMON KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
3 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a DUKLANOWSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
3 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a KONCZALSKI PATRYK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
4 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a ZIĘTEK ALEKSANDRA   12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
4 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a BIEŁOWIEC ZDZISŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
4 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a FIRKA MICHAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
4 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a BILEWICZ PAWEŁ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
4 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 13 ul. Bałtycka 1a OGIBA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 SYLLA PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 WIĘCKOWSKI MARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 KLOCEK KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 ŚWIERKOSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 WACHTEROWA ANASTASIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
5 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 BIS BARTOSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 NOWICKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 WIŚNIEWSKA EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 ZANIEWSKA-KORWIEL KINGA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 WIERZCHOWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 ZAGÓRSKI MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
6 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Dąbska 105 BARTNICZUK PRZEMYSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 ROSZAK MARTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 DARUL ROMANA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 DUDEK NATALIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 BOBROWSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 BUKOWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 KUJATH JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 RECZUCH MAŁGORZATA      
7 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 FIEDCZAK PATRYCJA      
8 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 OWCZAREK ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
8 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 SZELIWIAK JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
8 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 HUBA MIROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
8 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 CHODYNIECKA DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
8 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 11 Os. Kasztanowe 54 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
9 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 FILIPOWICZ KAZIMIERZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
9 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 STACHOWICZ-MACIOŁEK KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
9 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 SKROBOT-ROSIAK IWONA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
9 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 TRYCH MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
9 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 KRÓLIKOWSKA SANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
10 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 PATYK JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
10 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 ROMANÓW ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
10 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 WOLNIEWICZ MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
10 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 KOWALEWSKA EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
10 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 71 ul. Bośniacka 7 KRÓLIKOWSKA PATRYCJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 BRAMBOR LUDWIK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 FALKOWSKA BOGUMIŁA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 KULETA IWONA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 ZIELIŃSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 WYDROWSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
11 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 2 ul. Portowa 21 KURDZIAŁEK JANUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 WYSKIEL ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 MICHALIK ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 SOŁTYKIEWICZ TOMASZ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 PRUCHNICKA JOANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 DOBEK MATEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 KOZIEŁ ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 LIZUŃ TERESA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
12 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 LEMIESZEK JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
13 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 JANICKI JANUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
13 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 DOBRZAŃSKA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
13 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 WALCZAK MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
13 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 MACHAJ GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
13 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) III Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 150 DORŻYNKIEWICZ BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
14 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 JAROSZ WALDEMAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
14 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 MIELCZAREK TOMASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
14 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 KUSZYK LIDIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
14 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 SKUZA TOMASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
14 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Miernicza 10 SULARZ RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
15 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 LASZCZYŃSKA SYLWIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
15 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 DUDEK TOMASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
15 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 ZDULSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
15 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 KONARSKI SŁAWOMIR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
15 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 62 ul. Jasna 74 MASIAREK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 MARCZEWSKA-PIASECKA ADRIANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 STRZELECKA BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 MALINOWSKI LESŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 MAZUR ZENON KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 KRYSIAK MILENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 RADZIWON KRZYSZTOF   12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
16 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" ul. Jasna 113 MAZURKIEWICZ TOMASZ   12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 SCHNEIDER MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 FIRKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 ROJEK RENATA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 JACH MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 KANDYBOWICZ KAMIL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
17 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa "Słoneczna" ul. Rydla 5 DASZKIEWICZ MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 KRUSIKIEWICZ RYSZARD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 SNARSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 KUS PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 FRĄTCZAK ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 ARENDARSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
18 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 SKIBA WANDA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
19 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 SMYK JAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
19 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 WARECKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
19 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 BASZCZYK KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
19 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 JAWORSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
19 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49 SALA BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 MAŁY MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 GARDAS ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 DROŻNIEWSKA MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 PODSIADŁO MATEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 NAJMOWICZ JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 KRUPA GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 BRZOSTOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
20 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. K. Napierskiego 13 BIEGAŃSKA JADWIGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c ŚWIERCZEK ZUZANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c GORGOLIK NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c JABŁONOWSKI JANUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c KORYTYŃSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c WAGNER MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
21 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) NS ZOZ "Prawobrzeże - Medyk" ul. K. Napierskiego 6c JEŻ DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
22 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 LEWANDOWSKI MACIEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
22 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 WASILEWSKI SZYMON KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
22 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 MATUSIAK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
22 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 KWIECIŃSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
22 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD ul. Kosynierów 16 WIŚNIEWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 GARDAS JAKUB KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 RAWA ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 DARNIA JÓZEF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 ZAGÓRSKA MARIKA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 WAWRUSZCZAK TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 SIKORA MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
23 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 IMIELA JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 KALKOWSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 WALEWSKA BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 GISICKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 JAKUBIK KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 MACZAN BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
24 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Nałkowskiej 33 MACZAN WANDA      
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 GOŁĘBIEWSKA GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 GARDAS WIESŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 BŁASZCZAK-DENIS ELIZA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 KANDYBOWICZ AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 NAKLICKA WERONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 18.10.2018 r.
25 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 61 ul. Maciejowicka 26 PACHOLCZYK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
26 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 JAROCKA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
26 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 ŻMUDA HENRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
26 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 BUCZAK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
26 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 KRUPA MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
26 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Rydla 6 FILIKS RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a KALINOWSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a ARTELIK ARTUR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a KOZIOŁ MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a ADACH-WOŹNIAKOWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a KRZYMIENIECKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
27 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Szpak” ul. Seledynowa 75a ORZECHOWSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 BODNAR ARTUR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 WRZESIŃSKI ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 HASE BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 BARTKOWIAK MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 WRZOSIŃSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
28 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Klub Osiedlowy „Smyk” ul. Różowa 17 ARCISZ JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 CEGIELSKI WOJCIECH KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 BIELAWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 SICIŃSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 BINKOWSKI MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 11.10.2018
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 BOGUTA PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KREJDNER-BEDNARCZYK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 JÓŹWIAK SANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
29 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 MAJEWSKA AGATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 RYBAK PATRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 SMYK PRZEMYSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 WALCZAK ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 FRĄTCZAK BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 KOPAŃSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 KRUPA ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 IWANOWSKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 LACH JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
30 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24 KULPA AGATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 CHRYŚCINA BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 GRZEGOREK MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 DOBRZAŃSKI MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 WALCZAK STANISŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KOPROWSKI AMADEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 FILA BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 WIERENKO TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
31 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 RZEPIŃSKA EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 RAKOCZY IWONA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KAROLAK RAFAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 WALCZAK ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 STANOWSKA REGINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 KUBIAK HENRYK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
32 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 74 ul. Seledynowa 50 GRYGIER JAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
33 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 JANICKA ZUZANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
33 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 CHOCIEJ JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
33 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 ŻUKOWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
33 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 ŁUKASIEWICZ LESZEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
33 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 ul. Jaśminowa 4 ROSZKOWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
34 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 JANICKA ADRIANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
34 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 PRASAŁ NIKOLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
34 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 SMYK PAWEŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
34 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 PODSIADŁY BLANKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
34 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 CYWIŃSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
35 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 OSTROWSKA MICHALINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
35 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 RUSIN MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
35 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 RAWA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
35 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 LIPSKA-SZYMAŃSKA EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
35 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 CYWIŃSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 SYBIRSKA KAROLINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 OLEJNICZAK RENATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 MATIAS MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 JANCZAK MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 USS JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
36 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25 ul. Letniskowa 1 ŁUŻNY ROBERT   12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 ROSZAK JULIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 JERZYK BOGUSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 GRABOWSKA MATYLDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 HELAK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 RYBACZUK TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 RADZIWON ALDONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
37 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 49 ul. Marmurowa 7 GÓRA MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 SURMACZ PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 ROMANIUK ZBIGNIEW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KOZŁOWSKI JAROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 NARKIEWICZ MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 PACAŁA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 STĘPNIAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
38 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 SZABŁOWSKA EWELINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 TRYBURSKA-SZMYT ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 LUBERADZKI KONRAD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 DUCZEK KRYSTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 PACAŁA PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 GORAJSKA OLGA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
39 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 RACZKOWSKA JOANNA      
40 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 BOHUŃ SZYMON KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
40 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MAREK WACŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
40 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 MAZUR ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
40 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 KOTKOWSKI ARTUR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
40 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. F. Szarego 12 TESSAR ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a BOHUŃ DANIEL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a JĘDRZEJCZAK ZYTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a STASIAK ADAM KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a SZYSZKO JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a PRZYBYŁA PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a WÓJTOWICZ ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
41 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Żydowce Klucz ul. Rymarska 46/1a GOŁDA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
42 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 WALEWSKI SEBASTIAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
42 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 FRYMUS MICHALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
42 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 SERWOŃSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
42 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 FLIS ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
42 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przychodnia Portowa Sp. z o.o. ul. Energetyków 2 PIŁKA MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 SZYDEŁKO EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 KORDULEWSKA TERESA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 JONIAK FRANICISZEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 WIATREK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 TRZCIŃSKI MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
43 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 38 ul. Włościańska 5 TAŁOCHA JAN   12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 KORDULEWSKI JANUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 KIZIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 OPAS IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 MACKOWICZ ANETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 NADOLNA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
44 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Budziszyńska 2 LEWANDOWSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
45 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 BYRCZAK HANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
45 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 KORDULEWSKI DORIAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
45 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 HALINIARZ ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
45 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 BAKIERA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
45 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Dobrzyńska 2 KROEHNKE MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 TROCHIMIAK MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 KORDULEWSKI JANUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 OSTROWSKI PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 LESKA DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 DAWIDOWICZ DANIEL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
46 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Rzemieślniczych ul. Chmielewskiego 19 NUSZKIEWICZ ALEKSANDRA   12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 KOTŁOWSKA MARIOLA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 DEC BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 KUBISZ IRENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 ŁOBODZIŃSKI JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 KUCHTA MARCIN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 SKAWIŃSKI ARTUR KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 12.10.2018
47 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Orawska 1 BUGAJ EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 ANTKOWIAK EWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KĘDZIOR KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KĘSICKI SŁAWOMIR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 ZAWADZKI PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 ŻYŁOWSKI FILIP KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 GARBOWSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
48 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KOCZAN ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KUŚMIROWSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 BOŻEDAJEK JAROSŁAW KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 SADOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 STANKIEWICZ CZESŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KWIATKOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 FRENCEL KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 SIWEK JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
49 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Dunikowskiego 1 KURTYKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 PAJEWSKA-PATYNA MIROSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 KORBEL MARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 GĄGOROWSKA BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 KWIATKOWSKI MARCIN KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 STANISZEWSKA MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
50 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących ul. Szpitalna 15 PLAK SŁAWOMIR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
51 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 FIEJTEK JOANNA   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
51 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 ŚLIWA PAULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
51 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 ZIELIŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
51 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 KALITA AGATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
51 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 48 ul. 9 Maja 13 MICHAŁOWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 LICHWIARSKI JAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 ŻUKOWSKA AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KORDULEWSKA ELIZA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KOSICKI LESZEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 DANIELUK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 brak kontaktu-odwołana
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 KONOPKO BARTŁOMIEJ   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 BURAK PRZEMYSŁAW   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
52 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 44 ul. Ruska 16 CZARKOWSKA LIDIA      
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 GAJEWSKI ROMUALD KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 ZWIERZCHOWSKA JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 MAZUREK JANUSZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 KOZAK ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 ORZECH AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 SOBOŃ MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 FALIŃSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
53 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług ul. Cukrowa 8 PODZIEWSKA WIOLETTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 IWASZKIEWICZ ZENON KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 WIDOMSKA-PIESIK JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 RZESZOTKA BEATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14

brak kontaktu-odwołana

 

54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 BARACZ KAMIL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 LIPSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PRUSAK NIKODEM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
54 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PRUSAK ALICJA      
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 GUZIKOWSKI TOMASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ARENT-NIERADKA MARTA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 DOMERACKI ADAM KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 ZIŃCZUK MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 RYPUŁA DARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 KOSOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
55 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 SKAKUJ ADRIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 DAĆKO BOGDAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 LESZCZYŃSKI MATEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PSTROKOŃSKI RAFAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 RZESZOTKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 DROŻDŻYŃSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 WŁOCH MAREK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
56 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Chobolańska 20 PĘSKA MARIA   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 GAJEWSKA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 DŁUGOSZ JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 ROZLEPIŁO JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 GURNIAK ADAM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 KARWOWSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
57 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 TUSZYŃSKA KAMILA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
58 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 DĄBROWSKA IZABELA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
58 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 KLIMEK JAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
58 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 ZMITROWICZ RAFAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
58 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 RAJCZYKOWSKA SYLWIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
58 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) IV Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Kingi 2 KARWOWSKI ADAM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
59 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 KUZON JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
59 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 MYSŁOWSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
59 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 BRODACZEWSKI JÓZEF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
59 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 ULITA GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
59 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 RUDZKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 USS DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 OSTROWSKA ANITA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 KLIMEK MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 WOLNY ADRIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 PARAWA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
60 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny ul. Krakowska 71-79 PARAWA ANETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KOWALEWSKA ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ISAD WALDEMAR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 SZCZERBIK IRENEUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KLIMCZYK DAMIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 BONIKOWSKA-TYL KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
61 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 PANEK-GREJĆ MAŁGORZATA   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
62 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ŁUBNIEWSKI WIESŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
62 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 CICHOCKI BRONISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
62 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ADAMCZYK EUGENIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
62 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KLIMCZYK ADRIANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
62 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KLIMCZYK KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
63 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 PACHOLSKI WALDEMAR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
63 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ODOJ KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
63 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 MICHORZEWSKA ELEONORA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
63 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 DRAC-TATOŃ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
63 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 JAREMEK JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
64 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KRAWIEC MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
64 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ROMAN AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
64 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ISAD BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
64 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 ZACHARSKI WIESŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
64 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Brodnicka 10 KOROŃSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii STĘPIEŃ ARKADIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii DĄBEK KINGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii DOMASZEWICZ HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii KOSIOR ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii KISIELEWSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
65 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 42 Wydział Technologii Chemii GIZIŃSKA GRAŻYNA      
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
MIROTA KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
MARCINIAK JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
GORYŃ TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
KLICH EWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
KRAUZE BARTOSZ KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
ARAŹNY JACEK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
BOJANOWSKA MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
66 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Pułaskiego 10 Wydział Technologii
i Inżynierii Chemicznej
GŁOWACKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
67 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ULJASZ SZYMON KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
67 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki WENTCZUK JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
67 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki JAKUBOWSKI RYSZARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
67 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki AWGUL SEBASTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
67 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Piastów 19 Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki KOLUS ALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 HANC RADOSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 PYTLAS JAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 KOTOWSKI EDWARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 PUCIŁOWSKI JANUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 SZMIDT MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
68 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) I Liceum Ogólnokształcące al. Piastów 12 WITCZAK ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 DANIELAK PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 BOROWICZ KAROL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 KOWALSKI RAFAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 brak kontaktu-odwołany
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 KULIK ADRIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 brak kontaktu-odwołany
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 JASZCZAK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 LEWANDOWSKI LEONARD KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 WĄSOWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 TOPOREK PRZEMYSŁAW   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
69 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 POTOKA MICHAŁ      
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 BARTOSIK-WARCHOŁ KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.15.10.2018
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 KAWAŁKO MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 GIERES MARY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 JASZCZAK JAKUB KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 REDUTA ALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 WSZOŁA DOMINIK   12 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 ROJEK ALINA      
70 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Mickiewicza 23 MASCEWICZ ANNA      
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 POMIEĆKO ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 SZUSTER AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 ROMANOWICZ MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 BALL MAREK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 DREWNICZAK PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 BUGAJ MARCIN   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
71 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3 JĘDRUSIK PIOTR   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 MAZUREK MARCIN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 ADAMIAK JACEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 ADAMIAK KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 BISKUP KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 DZUŁA SYLWIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 BUGAJ MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
72 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Nr 3 ul. Sowińskiego 1 LASKOWSKA EDYTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
73 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 PIOTROWSKA-SZYCH JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
73 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 KACZANOWSKI MIESZKO KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
73 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 ZYSKA WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
73 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 ZAGDAŃSKI KRYSTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
73 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 STĘPIEŃ DOMINIK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 IWAN KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 JAGIELSKI KAROL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 PIETRAS GRAŻYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 STEMPLOWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 BĄK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
74 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41 MIDERA MARTA      
75 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 WIŚNIEWSKA MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
75 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 WENDLER JOLANTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
75 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 DYRCZ ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
75 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 ZAROSA EDYTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
75 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Piastów 6 DYRCZ BOGUMIŁA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 JAWORSKA JUSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 FOLEŻYŃSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 KREMSKI SYLWESTER KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 TAUDUL EDYTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 SZPAKOWSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
76 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia ul. Bol. Śmiałego 42/43 TAŁOCHA TERESA   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 KUBACKI OSKAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 BARCZAK-PYTLAK RENATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 KWAŚNIEWSKI LECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 TREPKA-TOPÓR ZYGMUNT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 PRZEWORSKI MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
77 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Turzyn ul. Pocztowa 17 ZIEMNIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 91 BZDRĘGA MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 92 CIOROCH KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 93 WAWRZKIEWICZ SZYMON KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 94 ŁOSIEWICZ DOMINIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 95 YANG TOMASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 96 GRABOWSKI JANUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
78 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P ul. Kolumba 97 KUĆMIN KACPER KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 LIWUŚ ARTUR   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 16.10.2018 r.
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 KOLSKA PATRYCJA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 PANUFNIK WALDEMAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 KOHLER IRENE KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 CZAJKA PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
79 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 NITECKA KAROLINA   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 GAWRYCH PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 KANIEWSKA HELENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 STACHURSKI LECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 SZCZERBIK KONRAD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 CZARNECKI JAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
80 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. 3 Maja 4/7 RADZISZEWSKA BOGNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych KORBAN PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych ROGOWSKA JANINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych SPÓLNICKA NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych DARASZKIEWICZ MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych GĄCIK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
81 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny al. Piastów 48 Budynek Jednostek Międzywydziałowych ULJASZ JAKUB      
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 USS ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 KOZŁOWSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 MAKIEWICZ MIROSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 TRAWKA SEBASTIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 PRYSAK KAROL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 Odwołany 17.10.2018 r. - brak kontaktu
82 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 DANECKA EWA   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
83 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 JEGIER-NOWAKOWSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
83 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 USZYŃSKI JERZY KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
83 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 MICHAŁEK ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
83 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 DOMASZEWICZ ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
83 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kr. Jadwigi 29 KARPIŃSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a NANU JUSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a SAUERMANN JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a RADZIUKIEWICZ MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a GAŁYSA JAKUB KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a ŻMUDZKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
84 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Kopernika 16a WIŚNIEWSKA KATARZYNA   11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
85 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 PYĆ-PODLEWSKA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
85 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 WITKOWSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
85 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 SZULAKOWSKI JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
85 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 JANCZAK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
85 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 JUREWICZ LILIANA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
86 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 GOLUBSKA DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
86 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 MARCINKOWSKA ALEKSANDRA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
86 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 AWGUL KRYSTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
86 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KOSIOR KONRAD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
86 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 DUDEK RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
87 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 ADRIANEK BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
87 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 SILICKA DARIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
87 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 SUWAŁA JACEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
87 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 RUDEWICZ NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
87 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 33 ul. Ściegiennego 65 FILIPOWICZ NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 11 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 14  
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 LESZCZYŃSKI ROBERT KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 HOMA HENRYK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 GÓRKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 KOPCZYŃSKI FILIP KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 FIJAŁKOWSKA JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.9.10.2018
88 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Pomorski Uniwersytet Medyczny ul. Rybacka 1 BORAWSKA EWA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 STARZYŃSKA LIDIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 BYLIŃSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 CZUBKO IRENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 PABISIAK ALDONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 GOLANOWSKA JUSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 GOŁDA-KOBYLCZAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
89 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Grodzka 23 ADAMSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 ZYCHOWICZ-PRUS MAŁGORZATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 SZUMOCKI MICHAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 KUNICKA PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 CZUBKO PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 WRONA PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
90 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Pl. Mariacki 1 GRZĄDZIELEWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 CZAJKOWSKA JUSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 STARZYŃSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 KRAKOWSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 WOJNOWSKA DOMINIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 BUDZYŃSKI ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
91 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 ul. Małkowskiego 12 MORTA NATALIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 GUZIKOWSKI TADEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 JURAN JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KOZŁOWSKA WIKTORIA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ŁAWA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KUNICKA DOMINIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 JANIAK JOLANTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
92 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KOWALEWSKI MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KUBIAK RENATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 GIZICKI TADEUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 PRZYBYSZ EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ORŁOWSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ŁAWA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 KORNILUK KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
93 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 SŁOWIAK WIESŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 WOŹNIAK PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 BILICKI EDMUND KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KLIMEK DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 ŁĘŻNA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 BOGUS IWONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
94 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 BOGUSŁAWSKA ALEKSANDRA      
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 BANDROWSKA ANNA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 WOJTASIAK HUBERT KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KLIMEK MIECZYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 LISIECKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 MOLIŃSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
95 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 54 ul. Rayskiego 9 KRASOWSKA DOROTA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 ZYCHOWICZ PAWEŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 KOPROWSKA BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 RUTKOWSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 MASIEK BOGUSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 ROGACKA EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
96 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 GRZYBOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
97 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 GRZELAK ŁUKASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
97 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 BOGUCKA NATALIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
97 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 RUTKOWSKA URSZULA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
97 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 SZAFRANIAK PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
97 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Felczaka 13 WARCZACHOWSKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
98 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 RYDZEWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
98 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 KOZIARSKA DIANA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
98 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 NOWOTKO ANETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
98 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 RUTKOWSKI RYSZARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
98 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem ul. Wielkopolska 32 ANDRYSZEWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
99 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 RUDZKI KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
99 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 ZARĘBA DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
99 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 RUTKOWSKI KONRAD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
99 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 STRZELECKI JACEK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
99 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 ul. Wielkopolska 14 STRZELECKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a SUDOŁ AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a LEMAŃSKI ANDRZEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.10.10.2018
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a SAMBOR AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a SIEJKO TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.10.10.2018
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a RUTKOWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a JANUCIK MARCIN   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
100 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii ul. Felczaka 3a PAWŁOWSKI JAKUB   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
101 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/39 JĘDRZEJEWSKA ADA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
101 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/40 SOBECKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
101 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/41 RUTKOWSKA NATALIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
101 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/42 CZUPRYNIAK AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
101 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Budowlanych ul. Unisławy 32/43 SZYMAŃSKA DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 BOGUSŁAWSKA BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 rezygnacja dn. 9.10.2018
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 PIENIĄŻEK DAMIAN KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 WÓJCIK ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 ŁADNY KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 LASOTA MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
102 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Centrum Mistrzostwa Sportowego ul. Mazurska 40 WEŁNA KAROLINA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 GÓRKA MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 KRĘCIEWSKI ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58 brak kontaktu-odwołany
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 JĘDRZEJEWSKA PATRYCJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 SIEKIEWICZ ZOFIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 ZIELIŃSKI ADAM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
103 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Izba Skarbowa ul. Roosevelta 1 PĘSKA ALEKSANDRA   15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
104 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 SZCZERSKA EDYTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
104 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 STARCZEWSKI ŁUKASZ KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
104 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 UGLIK MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
104 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 BAKOWIEC JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
104 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oświęcimia 14 ZACHARCZUK KLAUDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 PILECKI ARKADIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 MAKOWSKI TOMASZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 DUDZIŃSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 TOMASZEWSKA GABRIELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 ZASIMOWICZ ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 WOJTKIEWICZ SZYMON KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.10.10.2018
105 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 56 ul. Malczewskiego 22 SĘKALSKA TERESA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 RÓJ AGNIESZKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja w dn.10.10.2018
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 WOJTKIEWICZ BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58

rezygnacja w dn.10.10.2018

106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 MAZUREK ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 BORAWSKI ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 KANIEWSKA ANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 PACZKOWSKA GENOWEFA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
106 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) II Liceum Ogólnokształcące ul. H. Pobożnego 2 SYKUŁA URSZULA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
107 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 CZUCHRYTA TOMASZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
107 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 KANIEWSKI SEBASTIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
107 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 JURGIELEWICZ ROBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
107 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 DYRCZ MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
107 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 65 ul. J. Ch. Paska 34 PAŁYSZKA ARKADIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
108 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 KASPRZAK DOROTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
108 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 DĘBIEC DOMINIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
108 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 MIELNIK-JELEŃ MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
108 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 GĄDEK WANDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
108 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Technikum Technologii Cyfrowych ul. Niemierzyńska 17 KRUPA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
109 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 WOŚ DAWID KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
109 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 BOBIK JUSTYNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
109 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 RUTKOWSKI KONRAD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
109 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KOT PAWEŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
109 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 DROZDOWSKI CZESŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 TROĆ JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 PLAUGO MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 JUDYCKI ROMAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 CIEŚLEWICZ ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 POTOK GRZEGORZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
110 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 KAMIŃSKA BOGUSŁAWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
111 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 PACZKOWSKA WIRGINIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
111 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 CEGLAREK ADRIANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
111 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 ROCH WŁADYSŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
111 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 SZAFARZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
111 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zamoyskiego 2 KAMIŃSKI ROBERT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 WASIECKA WANDA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 OCHMAN PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 STASZEWSKA BARBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.15.10.2018
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 ORŁOWSKI JAKUB KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KRAJEWSKI DAWID KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 17.10.2018 r.
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 GIERCZAK KLAUDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.15.10.2018
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 KMIECIAK EWELINA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
112 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Unisławy 26 GRADEK PRZEMYSŁAW      
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 CHODOROWSKI MIROSŁAW   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 PROKOPOWICZ GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 MAKOWSKA MAJA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 Rezygnacja w dniu 19.10.2018 r.
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 KASPRZAK PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ZANIEWSKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
113 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 FIJAŁKOWSKA EWA      
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 KUBIAK MARIA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ULANICKI ANDRZEJ   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ENGELHARDT KAMILA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.11.10.2018
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 STANKIEWICZ WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ROMANIUK DANUTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 ANDRZEJCZAK AMELIA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58 rezygnacja dn.16.10.2018
114 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. K. Królewicza 63 CZEKAJŁO TERESA   15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
115 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 51 JUCHNIEWICZ MILENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
115 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 52 KĘSICKI JAROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
115 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 53 FRYŚ MIROSŁAWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
115 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 54 BIESZCZAD JAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
115 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 55 KUCHARSKI RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
116 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 ŁUKAWSKI MIROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
116 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 DORSZ DANUTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
116 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 MAZANEK-WILCZYŃSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
116 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 RODAK RENATA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
116 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 NITECKA DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
117 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 KRUDOS HENRYK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
117 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 SIDWA MACIEJ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
117 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 LEBIODA DANUTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
117 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 ŚWIĄTEK MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
117 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 44 DĄBROWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
118 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 RASZKOWSKI BARTOSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
118 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 STĘPIEŃ ZENON KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
118 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 SUKIENNICKI JACEK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
118 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 BALL JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
118 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Cyryla i Metodego 43 KUCHARSKA ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 KARACZEWSKA ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 GRABOWSKA-DZIKOWSKA MARIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 KUCZYŃSKI ALFRED KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 JABŁOŃSKI HENRYK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 BURY KAROL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 ROCHNA MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
119 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko ul. Niemcewicza 39 POTOK ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
120 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 JUDEK CECYLIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
120 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 NALEPA WIESŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
120 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 STEKIEL ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
120 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 ŚMIETANA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
120 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Łączności ul. Ku Słońcu 27/30 STOLARCZUK BARTOSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
121 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 KORDUS SEBASTIAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
121 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 PAL PIOTR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
121 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 KOWALSKA IZABELA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
121 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 DEHR ZBIGNIEW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
121 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 LEWANDOWSKA KLAUDIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali nr 58  
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 OPŁATKOWSKA KINGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 SZYMBORSKI RAFAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 TRZCIŃSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 SROKA DOROTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.16.10.2018
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 HASS-OLSZEWSKA AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
122 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Mikołajczyka 20 BRZOZOWSKI TOMASZ   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 BRZEŹNIAK-MISIURO ADRIANA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 JAROSZ JÓZEF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 MARSZAŁEK IWONA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 WOJCIECHOWSKA BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KISIEL ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
123 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 DYLAWERSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 MATCZAK GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 JAFRA DOMINIK KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 RYBKA PIOTR KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KURLAPSKI STANISŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 DYNKOWSKA PAULINA KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KOZAKIEWICZ MATEUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
124 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 74 ul. 26 Kwietnia 3 KOTKOWIAK JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
125 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 CHRUŚCIEL MIROSŁAWA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
125 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 STEJKA BARBARA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
125 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 SZMATKO SANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
125 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 SZULERECKI RADOSŁAW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
125 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Państwowy instytut Geologiczny ul. Wieniawskiego 20 BEMBENEK MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 HOPFER JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 DYMEK RENATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 GIERA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 TWARDOCHLEB LECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 GIZA MARTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
126 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 STEFAŃSKA ALICJA      
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 ZIELIŃSKA BOŻENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 WECHTEROWICZ ZUZANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 WECHTEROWICZ MACIEJ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 ROKICKA-OKULICZ KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 WRÓBEL GRETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
127 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witkiewicza 40 GÓRECKA KAROLINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
128 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 MURAWSKA KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
128 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 DYRDAŁ OSKAR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
128 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 BIEL-PIKUS BOŻENA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
128 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 NAGÓRSKA JADWIGA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
128 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 MOROZA JAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 BUBEN JOLANTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 WOJDALSKA PAULINA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 KLEPACKA AGNIESZKA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 HERDA ANETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.9.10.2018
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 BERDZIK EUGENIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
129 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 51 ul. Jodłowa 21 PISKORSKA MAGDALENA   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 PIGAN DARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 CIESZYŃSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 SZYNKOWSKI MACIEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 SYPNIEWSKI PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 TOMASZKIEWICZ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 JASIŃSKI GRZEGORZ   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
130 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) VII Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Styki 13 BRZOZOWSKA IWONA   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SEGEŃ SŁAWOMIR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 MAZIAKOWSKA TOMIRA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WIELGOSZ MICHAŁ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 MARTIN MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SZYMAŃSKA MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SYPNIEWSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KOŁŁĄTAJ ZYGMUNT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
131 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 LESZCZYŃSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 MARCINKIEWICZ ARTUR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 BIAŁEK BARTOSZ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 HANUSZ-LICHTENBERG ANNA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WIELGOSZ TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 JANKOWSKI BOGDAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 DRYGAS ANDRZEJ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KOŁŁĄTAJ ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 LESZCZYŃSKI KACPER KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
132 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 OLEJNICZAK MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KULESZA ZBIGNIEW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PIECUCH MARTA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 JAROSŁAWÓW PAULINA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PISZCZEK BARRBARA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PIOTROWSKA CZESŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SAWCZYSZYN MARZENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
133 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 TOMASZKIEWICZ ARTUR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
134 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 LEWANDOWSKA JOANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
134 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 PIECUCH KRZYSZTOF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
134 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WNĘK TOMASZ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
134 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 GRELA REMIGIUSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
134 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 WĘGLEŃSKA MARTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KORWIN BEATA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 DZIWOSZ JULIA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 KRZYSZTOŃ JAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 BRZUSZCZYŃSKI JERZY KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 SAWCZYSZYN KAMILA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
135 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 48 ul. Czorsztyńska 35 ZAŁUSKI MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 WOJTKOWIAK MONIKA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 WNUK KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 BĘBEŃCA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 STASIUK WIOLETTA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 POPPE-IWANÓW IZABELA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 ZAMORSKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 CYRAN BARBARA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
136 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 ul. Romera 2 IWANÓW KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 ELIASZ ANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 SKÓRA JACEK KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 DĄBKIEWICZ OLGA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 MAŚLAK EWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 CHRZANOWSKA KRYSTYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 NOWACKA IWONA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 WALCZYŃSKI ADRIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
137 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 KARCZEWICZ MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 KORWIN-PIOTROWSKA NATALIA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 KOŚCIKIEWICZ ŻANETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 JĘDRZEJEWSKI JÓZEF KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 OBREMBSKI WOJCIECH KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 WYSOCKA MARLENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
138 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Przedszkole Publiczne Nr 58 ul. Marlicza 26 BIEŃKOWSKI KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 LICHOTA JÓZEF KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 NIE BIERZE UDZIAŁU W II TURZE
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 KOŚCIKIEWICZ JAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 MAZIAKOWSKI BŁAŻEJ KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 DERPIŃSKI RAJMUND KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKA KATARZYNA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 KIEŁCZEWSKI MIECZYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
139 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 CIESIELSKA MONIKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 CZEREPANIAK MICHAŁ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 BIEŃKOWSKI ROMAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 STRAMOWSKA PAULA KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 rezygnacja dn.11.10.2018
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 WŁODARCZYK ADRIAN KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 JASTRZĘBSKA LIDIA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
140 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Marlicza 75 TUCZYK JACEK   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu MULCZYŃSKA ELŻBIETA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu KĘDRA MIROSŁAWA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu KUBIAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu SZOSTAK KAMIL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu PRUSAK ALICJA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14 brak kontaktu-odwołana
141 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Tramwaje Szczecińskie sp. z o.o. ul. Klonowica 5 Budynek Zarządu GACH KRZYSZTOF   17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
142 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 KUJAWA HANNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
142 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 CHRZCZANOWICZ HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
142 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 WOLNIEWICZ RENATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
142 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 GUTOWSKI ROBERT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
142 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 53 ul. B. Wosia 8/9 ZIELIŃSKA ALEKSANDRA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
143 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny KŁOSOWSKA WANDA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
143 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny KOWALEWSKI MIROSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
143 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny STEFANIAK BOŻENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
143 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny RADNY MAREK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
143 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ul. Janickiego 31 Wydział Ekonomiczny MIAZEK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 MALTAŃSKA JADWIGA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 SKÓRA NORBERT KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 KSIĄŻKIEWICZ PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 STUDENT BARTOSZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 RUSAK MARCIN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
144 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Zespół Szkół Samochodowych ul. Klonowica 14 KWIATKOWSKA ELŻBIETA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 17 października 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 ŁASKA-KOLER KATARZYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja dn. 9.10.2018
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KOTŁOWSKI KAROL KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 FRĄCKIEWICZ JAN KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 BIAŁKOWSKA EWA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 CHRZCZANOWICZ ZYGMUNT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 GRZYBOWSKA MAŁGORZATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 CZYŻ JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
145 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 DAWIDOWSKA EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja w dn.10.10.2018
146 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 MYŚLICKA RÓŻA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
146 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 BOCZKOWSKI LECH KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
146 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 SZCZERBIK TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
146 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 PASZKOWSKI KAROL KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
146 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania ul. Mickiewicza 64 ŁOJKO KRZYSZTOF KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 DOWBÓR DARIUSZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 FRĄCKIEWICZ GRAŻYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KOZŁOWSKI JACEK KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 KORYCKO BERNARDA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 MAŁEK PAULINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
147 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Reymonta 23 TUROWSKA EDYTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 LEMM JAKUB KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 BIERNACKI SŁAWOMIR KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 KIEDA KAZIMIERZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 SZULERECKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 PIASECKA ANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
148 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 POTOCZNY PIOTR KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
149 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 SULIKOWSKA JOANNA   16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
149 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 ŻOŁNA GRZEGORZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
149 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 TOMCZAK WŁADYSŁAW KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
149 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 GRZESIK MAGDALENA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
149 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 119 LACHOWICZ DOROTA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 KRÓL PRZEMYSŁAW KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 SZCZERBIK KAZIMIERZ KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 WOJNIAK MAREK KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 ŁAPSZYŃSKA JANIMIRA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 WASILEWSKA JOANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
150 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Rada Osiedla Pogodno ul. Krasickiego 7 FIGÓRSKA HALINA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 LAU ADAM KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 BARTOSZEWICZ ZYGMUNT KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 SADOWSKA HALINA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja sms w dn.15.10.2018
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 MĄDRZAK TOMASZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 JÓŹWIAK RAFAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 NOWAKOWSKI PAWEŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 GAZDA URSZULA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
151 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" ul. Jaworowa 41 SZCZERBIŃSKI MARIUSZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14 rezygnacja sms w dn.11.10.2018
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a BANASZAK MAGDALENA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a HETMANOWICZ BARBARA KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a BOROWSKA TERESA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a WARSZAWSKA AGATA KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a DROZD MICHAŁ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a SULIGA EWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POMORZE ZACHODNIE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a RACHULA SEBASTIAN KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
152 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a HAPCZYK LILIANNA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
153 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a ZABROCKI JERZY KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
153 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a MAJORCZYK KRYSTYNA KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
153 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a KWIATKOWSKI SZYMON KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 14  
153 ds. ustalenia wyników w obwodzie (nocna) Szkoła Podstawowa Nr 68 ul. Zakole 1a SZWINTA BERNARD KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 paź