Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 78082831

Aktualna strona: 2276196

Wydrukowano: 0

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania

Wydział merytoryczny:Wydział Gospodarki Komunalnej
Odpowiadający:Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta
Data odpowiedzi:2019/02/19
Czy odpowiedź udzielona w terminie:Tak

W odpowiedzi na interpelację nr 299 informuję, że z 476 pojazdów zgłoszonych do umów przewozowych 425 autobusów jest wyposażone w biletomaty. Kolejne 13 urządzeń mobilnych czeka na montaż w pojazdach. W związku z powyższym w najbliższej przyszłości planowane jest uzupełnienie wyposażenia 38 autobusów w automaty mobilne.
Jednocześnie informuję, że niedaleko przystanków „Łubinowa” i ”Sanktuarium” znajduje się kasa biletowa (pętla autobusowa osiedle Słoneczne) oraz stacjonarny automat biletowy zainstalowany przy ul. Wiosennej (przystanek przy Kauflandzie). Pasażerowie mogą także skorzystać z aplikacji na smartfonach tj. SkyCash, moBilet lub Mobilnej Karty Miejskiej. Aplikacje umożliwiają zakup biletów jednorazowych jak i okresowych, a Mobilna Karta Miejska również karnetów. Zakup biletów na smartfonach jest możliwy przez całą dobę, 365 dni w roku. Za przejazd komunikacją miejską można również zapłacić korzystając ze Szczecińskiej Karty Miejskiej (tzw. e-portmonetki), w kasownikach zainstalowanych w pojazdach.


Interpelacja:Dot. zakupu nowych biletomatów
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin