Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77302625

Aktualna strona: 2223876

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. telefonów służbowych

Numer: 335
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/02/11 09:00:00

Szanowny Panie Prezydencie, w trosce o przejrzystość życia politycznego oraz o przejrzystość finansów publicznych w Szczecinie proszę o wykaz (w formie tabeli) wszystkich służbowych telefonów komórkowych należących do Gminy Miasto Szczecin, jej jednostek oraz spółek z jej 100% udziałem (poza szkołami).Proszę o sformułowanie tabeli, w której zawarte zostaną następujące informacje: imię nazwisko korzystającego z telefonu, jego funkcja, wydział UM bądź jednostka GMS/spółka, data zakupu telefonu, koszt zakupu telefonu, wysokość abonamentu. Proszę również o informacje w jaki sposób rozliczane są wydatki wykraczające poza abonament? Czy takie wydatki pokrywane są przez użytkowników czy z pieniędzy podatników? Proszę o osobowy wykaz takich przekroczeń za rok 2018 wraz z informacją kto pokrył te przekroczenia i ile wynosiły.
Pytania te motywuję informacjami, które otrzymałem od mieszkańców o możliwości wysyłania płatnych smsów w konkursach organizowanych przez lokalne media, np. w rankingach popularności polityków czy w sondażach przed wyborami samorządowymi, przez urzędników. Czy takie incydenty miały miejsce od 2014 roku?
 Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Matecki Dariusz Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Biuro Prezydenta Miasta Ryszard Słoka - Sekretarz Miasta 2019/02/28   Nie 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin